קרוביהם של דמיאן ונטליה קרליק הורשעו בסיוע

אחותה של נטליה קרליק הורשעה בסיוע לפריצה, אי מניעת פשע ושיבוש הליכי משפט ואביו של דמיאן קרליק הורשע בסיוע בהשמדת ראיות - כך קבע היום ביהמ"ש השלום בראשל"צ שקיבל את הסדר הטיעון בעניינם של השניים. בהסדר ישנה גם קטינה מעורבת, שלא תורשע בדבר

מריה אילניך. ארכיון (חדשות 2)

בית משפט השלום בראשל"צ אישר היום את הסדר הטיעון עם מריה אילניך, אחותה של נטליה קרליק, אשתו של דמיאן קרליק - רוצח משפחת אושרנקו, אולג אביו של קרליק וקטינה נוספת המעורבת בפרשת הרצח.

במסגרת ההסדר, הורשעה אילניך בסיוע לפריצה, אי מניעת פשע ושיבוש הליכי משפט, קרליק הורשע בסיוע בהשמדת ראיות. בית המשפט קבע כי הקטינה ביצעה את המיוחס לה - סיוע בדבר עבירה - אך לא תורשע.

העונשים לשניים טרם נקבעו. פרקליטות המדינה מבקשת עונש מאסר, אך ההגנה מבקשת עונש ללא מאסר.

בחודש ינואר השנה העידה נטליה קרליק, אשתו של דמיאן קרליק הנאשם ברצח ששת בני משפחת אושרנקו. "הוא הגיע בבוקר כשידו חבושה ואמר לי: 'הם אינם. הרגתי אותם'", סיפרה על דוכן העדים. "אחרי זה, הוא ביקש שאזרוק תיק עם גופיה, נעליים וסכין", המשיכה בעדותה נגד בעלה בבית המשפט המחוזי בפתח תקווה.

לפני כשנה וחצי נפתח משפטם של דמיאן ונטליה קרליק בגין טבח ששת בני משפחת אושרנקו באוקטובר 2009. בני הזוג נאלצו להשיב לאישומים החמורים נגדם ולמסור את גרסתם באשר למה שאירע באותו הלילה בו נרצחו ששת בני משפחת אושרנקו.

כתב האישום שהוגש נגד בני הזוג מתאר בין היתר כיצד רצח בדם קר, לכאורה, דמיאן, בזה אחר זה את בני משפחת אושרנקו. בפרטי פרטים מתואר מסע הרצח של בני המשפחה, וכן את הניסיות לטשטש עקבות לאחר הרצח. בהמשך הודה דמיאן בדקירה וברציחתם של בני המשפחה.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

טבח משפחת אושרנקו - סיקור מיוחד:

בלעדי: בתו של הרוצח מדברת לראשונה

הבת לשוטרים: אבי רוצח סדרתי

 

תיעוד: השניות שאחרי טבח המשפחה

 

הותר לפרסום: פענוח הרצח