שיסה כלבו בחבר - ואנס את חברתו

דמיטרי פשיקוב, תושב ראשל"צ, הורשע היום בבית המשפט המחוזי בפתח תקווה בכך שכלא את חברו וחברתו בדירה, אנס אותה ושיסה בו את כלבתו. מכתב האישום נמחק סעיף "חבלה חמורה", מפני שתקיפת הכלבה לא הייתה חמורה דיה

בית המשפט המחוזי בפתח תקווה הרשיע היום את דמיטרי פשיקוב, תושב ראשל"צ, בעבירות של כליאת שווא, אינוס ותקיפה הגורמת חבלה ממשית, זאת לאחר שכלא צעירה, אנס אותה ושיסה את כלבתו בחברהּ.

פשיקוב, לפי כתב האישום, שתה לשוכרה יחד עם שני חברים לפני כשנה בדירתו בראשון לציון. אחד החברים, אנדריי דודרב, הזמין בשלב מסוים ידידה שלו, כדי שתלווה אותו לביתו.

כשהגיעה הצעירה לדירה נעל פשיקוב את הדלת והחל להטריד אותה באמירות בעלות אופי מיני. המתלוננת סירבה לקיים עמו יחסי מין וגם אנדריי מחה על כך. רק אז הם גילו שהדלת נעולה והם - כלואים.

כלבת השארפיי שמרה על החבר בזמן האונס

בשלב זה שחרר פשיקוב את כלבתו, מסוג שארפיי, מהחדר בו הייתה מוחזקת והורה לה לתקוף את אנדריי. הכלבה קפצה עליו, נשכה אותו בפניו וברגלו וגרמה לפציעתו. לאחר מכן הורה לכלבה לשמור עליו שלא יזוז, וכך היא עשתה - כשזז מהספה ניסתה לתקוף אותו.

לאחר מכן, שנטרל את אנדריי, ניגש פשיקוב לצעירה, כשהוא אוחז בסכין ודרש ממנה להוריד את חולצתה, באיומים. הוא תקף אותה באלימות וצעק: "תורידי את המכנס, אני אהרוג אותך, אין לי מה לאבד". לאחר מכן ניסה לחדור אליה בכוח.

בסיום מעשיו, לפי כתב האישום, אף העז פשיקוב ודרש מהמתלוננת כי תחתום לו על התחייבות שהיא לא תתלונן, ואף איים עליה כי יהרוג אותה, יחלק אותה לחלקים וישים בשקית "לזבל". כך גם דרש מאנדריי, שיכתוב התחייבות שלא יתלונן נגדו על נשיכות הכלבה.

במהלך המשפט כפר פשיקוב בכתב האישום כולו וטען כי כלל לא שתה אלכוהול. לגרסתו, הכלבה נשכה את אנדריי מפני שאנדריי רב עם הכלבה. לאחר מכן חזר בו וטען, שהוא לא שתה וודקה, אלא "בירות בלבד".

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק