צפו: אדם איטל רוצח ביריות שני צעירים בבאר שבע

מצלמות האבטחה תיעדו את הרגעים שבהם ירה למוות העבריין תושב הדרום בשני נערים בפיצוציה בבאר שבע ופצע קשה את חברם שניצל. למרות זאת, הוא ממשיך להכחיש - ומתכוון לערער לעליון

הבוקר הורשע אדם איטל ברצח הכפול בפיצוציית "בון בון" בבאר שבע. הוא, פרקליטתו ובני משפחתו ממשיכים להתעקש כי האיש שהילך אימים על בירת הנגב חף מכל פשע – למרות הסרטון ממצלמות האבטחה במקום, שתיעדו אותו יורה למוות בשני צעירים ופוצע חבר נוסף שלהם קשות.

איטל הורשע ברצח רוסלן קוביוב ז"ל, בן 18, ואיתן איזמיולוב ז"ל, בן 16. בחקירתו הוא הודה שאכן היה בפיצוצייה כחצי שעה לפני הרצח, אך התעקש כי לא הוא ביצע אותו וכי מה שאחראי למעשה הוא אדם אחר. טרם הכרעת הדין, הוא הביע אופטימיות ואמר באשר לשופטיו: "אני בטוח שהם יזכו אותי, כי אין סיבה שלא".

אחרי ההרשעה: איטל יערער לעליון

עורכת דינו של איטל, תמי אולמן, הביעה מורת רוח מהרשעתו – ולמרות התיעוד, התעקשה כי מרשה חף מפשע. היא אמרה גם כי תערער לבית המשפט העליון על הכרעת הדין, והטילה ספק במהימנות עובד המטבח שהיה העד המרכזי לרצח.

"לא יכול להיות שאדם רואה את הנאשם רוצח ומספר על כך רק לאחר תשעה חודשים. איפה הוא היה בכל הזמן הזה?", שאלה אולמן. "אין ספק שגרמו לו לומר דברים לא נכונים שהביאו להפללתו של הנאשם, לצערי".

במהלך הדיון התרחשה באולם בית המשפט דרמה, כשקרובי משפחותיהם של הנרצחים צעקו לעבר איטל והביעו תקווה שיוטל עליו עונש חמור.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק