א' מבית הנשיא נגד החלטת ביהמ"ש: "לא מעניין אותי שקצב ימות"

המתלוננת נגד משה קצב מבית הנשיא מותחת ביקורת חריפה על החלטת ביהמ"ש לדחות את כניסת קצב לכלא – עד לערעור. "לא מעניין אותי אם הוא מת או חולה - לא ייתכן שבישראל 2011 קצב עדיין מהתל ברשויות ובציבור בחוצפה שאין לתאר אותה בכלל", הדגישה א' בריאיון לגלי צה"ל

א' מבית הנשיא, המתלוננת נגד נשיא המדינה לשעבר, משה קצב מותחת היום ביקורת על החלטת בית המשפט העליון לדחות את כניסתו לכלא של האנס המורשע.

בתכנית "עושים צהריים" בגלי צה"ל אמרה א' כי היא משוכנעת שבית המשפט ייתן תוקף לגזר הדין. לדבריה, "הוא יכול לחיות, למות, להיכלא, הוא לא מעניין אותי".

א' הוסיפה: "לא יזיק לישראל לקחת דוגמה מההתנהלות של ארה"ב הנאורה כלפי יו"ר קרן המטבע הבינלאומית שחשוד בניסיון אונס חדרנית, הוא נאשם ויושב בכלא כאחרון העבריינים. לא ייתכן שבישראל 2011 קצב עדיין מהתל ברשויות ובציבור בחוצפה שאין לתאר אותה בכלל".

קצב לאחר ההחלטה: "הכל יהיה בסדר עכשיו"

"אני מאוד שמח. בעזרת השם הכל יהיה בסדר עכשיו" - כך אמר בשבוע שעבר נשיא המדינה לשעבר משה קצב למקורביו לאחר החלטת בית המשפט העליון לעכב את ריצוי עונשו. חבריו של קצב סיפרו על שמחה גדולה בביתו של קצב בקריית מלאכי, ועורך דינו אף ציין: "הוא פרץ בבכי".

ביום רביעי אחר הצהריים, שעות לאחר פרסום החלטת בית המשפט העליון, יצא משה קצב מביתו, מלווה ברעייתו גילה ובאחיו ליאור, בדרכם לאירוע משפחתי. קצב סירב לדבר עם כלי התקשורת הרבים, אולם תחושת ההקלה ניכרה היטב על פניו של נשיא המדינה לשעבר. גם גילה רעייתו נראתה מחוייכת, זאת לאחר חודשים ארוכים במהלכם לא נראתה בציבור ואף לא הופיעה בבית המשפט שגזר את עונשו של קצב.

"משה וגילה קצב מרוצים מאוד מההחלטה ומגלים שמחה גדולה", אמר קודם לכן חברם של בני הזוג, גולן גנם, בצאתו מבית המשפחה. "משה מקבל הרבה שיחות עידוד מחברים ומבני משפחה. הוא וגילה כעת לבדם בבית, והם צופים כל הזמן בפרשנויות בטלוויזיה", הוסיף.

"דיברתי איתו ונישקתי אותו ואמרתי לו שאנחנו תומכים בו - כל קריית מלאכי תומכים בכל מה שהוא עושה ובכל ההחלטות. בעזרת השם הוא יצא מזה", ציין מקורבו של קצב. "הוא נראה בסדר גמור, הוא עומד בשלו ותודה לאל יגיעו כל ההחלטות כמו שצריך". 

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק