אישום: ביצע מעשים מגונים ב-3 קטינות

עמאד אבו סנינה, תושב אילת, מואשם שביצע מעשים מגונים בשלוש קטינות בחודש האחרון באילת. על פי כתב האישום אבו סנינה ליטף את גופן ונגע באיבר מינן תוך כדי שהן מבקשות ממנו שיפסיק. בחלק מהמקרים, הוריהן של הקטינות היו בסמוך לאירוע

אישום: ביצע מעשים מגונים בקטינות (חדשות 2)

בבית המשפט המחוזי בבאר שבע הוגש היום כתב אישום נגד עמאד אבו סנינה, בן 52 תושב אילת, בגין ביצוע מעשים מגונים בשלוש קטינות וכן בגין עבירה על הפרת פיקוח. 

על פי כתב האישום, בחודש שעבר פגש אבו סנינה בקטינה שישבה סביב מדורה עם חבריה בעיר אילת. הוא ניגש אליה וביקש שתתקרב אליו בטענה שעשן המדורה מסוכן. תוך כדי שהתקרב אליה, ליטף אבו סנינה את גופה של הקטינה. בעת ביצוע המעשה, הקטינה הביעה את התנגדותה למעשיו של אבו סנינה, אך הוא לא הפסיק. לאחר האירוע, בתחילת החודש, טיילה אותה הקטינה עם כלבה בחצר ביתה. הנאשם ניגש אליה כשהוא אוחז בידו כלוב עם תוכים, החל לשוחח איתה וביקש ממנה לצאת איתו מחוץ לחצר, בטענה שהוא רוצה ללטף את כלבה.

באותו הרגע אביה של הקטינה קרא לה, והנאשם אמר לקטינה להתכופף על מנת שאביה לא יראה אותה. לאחר מכן ביקש ממנה להתקרב אליו, ואחז ברגלה על מנת לקרב אותה אליו. בהמשך ליטף את גופה.

ביצע מעשים מגונים גם בשכנותיו התאומות

אבו סנינה הואשם גם בביצוע מעשה מגונה באחיות תאומות קטינות שגרות בסמוך לו באילת. בעת שישבו הוריהם של התאומות בחצר ביתם, הם הזמינו את אבו סנינה להצטרף אליהם. במהלך האירוח בביתן, הציע אבו סנינה לאחיות לקבל ממנו תכשיטים, שלדבריו מצא בטיילת, והזמין אותן ליחידת הדיור בה הוא מתגורר, על מנת לקבל מידו את המתנה.

הקטינות ביקשו את רשות הוריהן, ובהסכמתם, התלוו אל הנאשם ליחידת הדיור שלו. כשהגיעו ליחידת הדיור אבו סנינה הרים אחת מהן, קירב אותה לגופו והצמידה לאזור איבר מינו, תוך כדי שהיא מבקשת ממנו להניח לה.

פרקליטות מחוז דרום ביקשה לעצור אותו עד תום ההליכים המשפטיים בעניינו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת