אישום: התחזה לרופא בבית חולים - ואנס מטופלת

כתב אישום חמור הוגש היום נגד תושב י-ם (48) בגין התחזות לרופא ואונס מטופלת שהגיעה לבית החולים "שערי צדק" בעיר. על פי כתב האישום, ידע הנאשם כי המתלוננת עומדת לעבור בדיקת אולטרה-סאונד, התחזה לרופא הבודק - ואנס אותה בחדר הבדיקה

האישום: התחזה לרופא - ואנס המטופלת. אילו (רויטרס)

ת'אאר קוואסמי, תושב מזרח ירושלים בן 48, נאשם בבית המשפט המחוזי בירושלים באשמה כי התחזה לרופא בבית חולים - ואנס מטופלת שהגיעה לקבל טיפול.

האירוע החמור התרחש ביום ראשון שעבר בבית החולים "שערי צדק" בירושלים. מכתב האישום עולה כי המתלוננת הגיעה לבית החולים לאחר שעברה תאונת דרכים ונפצעה קל בבטנה, בגבה ובחזה שלה.

לאחר שנבדקה על ידי הצוות הרפואי, נאמר לה כי עליה להמתין לבדיקת אולטרה-סאונד מספר שעות. קוואסמי, על פי כתב האישום, שהה באותה העת בחדר המיון בבית החולים - ומכיוון ששהה במקום פעמים רבות בעבר, סדרי המקום ומיקום החדרים היו מוכרים לו היטב.

הושיב המתלוננת על כסא - וביצע מעשה מגונה

"הנאשם הבחין במתלוננת ממתינה לתורה, ובליבו גמלה ההחלטה לאנוס את המלוננת", נכתב בכתב האישום. "הוא ניגש למתלוננת, תוך שהוא מתחזה להיות רופא מצוות בית החולים ושאל אותה אם היא ממתינה לבדיקה. כשענתה לו בחיוב, הוא הורה לה לגשת לחדר והורה לה את הדרך".

בשלב זה, על פי כתב האישום, הכניס קוואסמי את המתלוננת לחדר - וטרק את הדלת בחוזקה. הוא הורה לה להוריד את חצאיתה ותחתוניה, הושיב אותה על כסא המיועד לבדיקות גניקולוגיות וביצע בה מעשה מגונה בכוח ובניגוד לרצונה. כשהחלו דפיקות על הדלת מצד מלוויה של המתלוננת, שנאלצו להמתין בחוץ, נמלט קוואסמי מן החדר.

יחד עם כתב האישום הוגשה לבית המשפט בקשה להארכת מעצרו של קוואסמי עד תום ההליכים המשפטיים נגדו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק