שוב: ניסים אלפרון נעצר, אך שוחרר ללא כתב אישום

למרות שהודיעה כי בכוונתה להגיש כתב אישום נגד ניסים אלפרון שנחשד באיום על נהגי מוניות, מסתמן כעת כי בכוונת המשטרה לשחרר את אלפרון ללא שיואשם בפרשה. עורך דינו של אלפרון: אתמול הודיעו על הצהרת תובע והיום מדברים על שחרור". זלמן אלפרון בשם המשפחה: "חבל שהוא לא בילה איתנו את החג"

ניסים אלפרון. ארכיון (חדשות 2)

אחרי שנעצר ובילה את חג הפסח במעצר, שוב זה קורה: המשטרה הודיעה כי ככל הנראה לא תגיש כתב אישום נגד ניסים אלפרון שנחשד באיומים על נהגי מוניות ברמת גן - ושיחררה אותו למעצר בית.

אלפרון נעצר בשבוע שעבר יחד עם חשוד נוסף, לאחר שבשבועות שקדמו למעצר ערכה המשטרה חקירה סמויה בנושא. על פי החשד, הוא התערב בסכסוך בין נהגי מוניות מתחנת "הקסטל" ברמת גן ואיים על אחד מהם כדי שישלם לו עבור "שירותיו".

למרות שסניגורו של אלפרון עו"ד משה יוחאי הכחיש את החשדות המיוחסים לו, הודיעה הפרקליטות כי בכוונתה להגיש הצהרת תובע לקראת הגשת כתב אישום - אך כעת, כאמור, מסתמן שהחשדות יבוטלו.

בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט הגיב עו"ד יוחאי להודעת המשטרה ואמר: "עוד אתמול אמרו לי שתוגש הצהרת תובע והיום כבר דיברו על שחרור". זלמן אלפרון, מסר את תגובת המשפחה לאירוע: "חבל שאת החג הוא לא בילה עם משפחתו, אלא במעצר".

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק