אישום: בן 50 משילה תקף מינית ילדות בנות 3-11

בן 50 שנעצר בשילה הואשם היום בתקיפה מינית חמורה של 3 ילדות בנות 3-11 ביישובים הסמוכים לאזור מגוריו. מכתב האישום עולה כי ההטרדות בוצעו בשני גני ילדים ובשירותים של בית כנסת. המשטרה תבקש להאריך את מעצרו עד תום ההליכים. כתב האישום מייחס לנאשם גם מספר מקרים של תקיפה מינית של בנות 3

3 ילדות לפחות נפלו קורבן למעשים. ארכיון (חדשות 2)

כתב אישום הוגש היום לבית המשפט המחוזי בירושלים נגד יוסף שטרית, תושב אזור השומרון, שנאשם בביצוע מעשים מגונים בשלוש ילדות בנות 6, 10 ו-11, כל זאת במהלך השנה האחרונה. בנוסף, הגישה פרקליטות מחוז ירושלים בקשה לעצור את שטרית עד תום ההליכים המשפטיים נגדו.

מכתב האישום עולה כי במהלך חודש ספטמבר 2010 פגש הנאשם את בת השש בגן שעשועים באזור מגוריו, אז החל לגעת בה נגד רצונה. במקרים נוספים, כך טוענים בפרקליטות, הטריד שטרית ילדות נוספות בנות כשלוש באותו המקום כשהוא נוגע בהן נגד רצונן. מספר המקרים שבהם הטריד שטרית מינית את הילדות בנות השלוש אינו ידוע.

עוד עולה מכתב האישום כי חצי שנה לאחר מכן, במרץ 2011, חזר שטרית לגן שעשועים אחר באזור, שוב במטרה להטריד את הילדות ששיחקו במקום. על פי האישום נגדו, ניגש שטרית לאחת הילדות ומשך ברגליה, זאת למרות תחנוניה כי יפסיק. שטרית הפסיק את מעשיו רק כאשר עברה אישה במקום, לא לפני שהכה את הילדה בחוזקה בבטנה, תוך כדי שהוא מכאיב לה.

המקרה האחרון המיוחס שטרית, והתרחש כחודש לאחר מכן, כולל הטרדת ילדה נוספת - הפעם בסמוך לשירותי בית כנסת ביישוב מגוריו. מכתב האישום עולה כי הילדה פנתה אל שטרית בבקשה כי יסייע לה בפתיחת דלת השירותים, אך זה נכנס אחריה, משך בחוזקה בחצאיתה ואילץ אותה לשבת על ברכיו.

שטרית מואשם בשלושה סעיפים של מעשה מגונה בקטינה שטרם מלאו לה 16 שנים נגד רצונה ובסעיף אחד של תקיפה. במסגרת כתב האישום מתכוונת הפרקליטות לבקש מבית המשפט כי יטיל על שטרית מאסר בפועל, אם יורשע במעשים.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק