אישום: ההורים נהרגו, הדוד המאמץ תקף מינית

שתי אחיות שהוריהן נהרגו בתאונת דרכים אומצו ע"י דודתן ובעלה, אלא שבמקום משפחה מאמצת וחמה - שתי הבנות קיבלו גיהנום של ממש. כתב אישום חמור שהוגש היום לבית המשפט המחוזי בת"א מאשים את האב בתקיפה מינית סדרתית של השתיים, בעת שהיו בנות 7 ו-11. לחוקרים אמר הנאשם: "זה היה משחק"

הדוד המאמץ תקף מינית. אילוסטרציה (חדשות 2)

כתב אישום חמור הוגש היום לבית המשפט המחוזי בתל אביב, נגד גבר בן 60, בגין מעשים מגונים בנסיבות אינוס שביצע בשתיים מהאחייניות של אשתו - שאומצו לאחר שהוריהן נהרגו.

על פי כתב האישום, הוריהן של שתי הבנות נהרגו לפני 10 שנים בתאונת דרכים, אז היו השתיים קטינות. בעקבות התאונה אומצו השתיים על ידי דודתן ובעלה, שנהג לעסות את גבן של הילדות ולהסביר כי מדובר ב"משחק".

עוד מכתב האישום עולה, כי לפני שש שנים נכנס הנאשם לחדרה של האחות הגדולה, נגע באיבר מינה מעל לבגדיה וכשזו התעוררה - נמלט מן החדר. בנוסף, נגע הנאשם בחזה של הנערה בזמן שזו ישנה.

הנאשם לחוקרים: "חיכיתי לטלפון מכם"

אך גם באחות הצעירה, ביצע הבעל מעשים מגונים - כפי שעולה מכתב האישום. לאחר שחגגה את יום הולדתה, נהג הנאשם לעסות את גבה בחדרה, לגעת בחזה שלה מתחת לבגדיה ולגעת באיבר מינה במספר הזדמנויות. הכל, להגדרתו, על מנת "להעיר אותה בדרך נעימה".

בימים אלו שוהה הנאשם במעצר בית בתנאים מגבילים, ויחד עם כתב האישום שהוגש נגדו, מבקשת הפרקליטות להשאירו במעצר על תום ההליכים המשפטיים נגדו. בתביעה נטען כי הנאשם הודה בעבירות המיוחסות לו. "חיכיתי לטלפון מכם", אמר הנאשם לשוטרים כשהוזמן לחקירה, כפי שעולה מבקשת המעצר נגדו.

עוד עולה מכתב האישום, כי האחות הבוגרת חששה להתלונן נגד הנאשם כדי לא לחוות טראומה נוספת - אך כשהתברר לה שגם אחותה הותקפה על ידו, החליטו השתיים להתלונן. לשתיים אחות קטנה נוספת, והן חששו שגם היא תותקף על ידי הנאשם.