השר אהרונוביץ' פועל להשבת "השוטרים הנוקמים" למשטרה

אחרי שבקשתם של ארבעת השוטרים שהורשעו בניסיון לפגוע בעבריין מיכאל מור לקצר את עונשם התקבלה, נותרה השאלה האם הם ישובו לשורות המשטרה. היום נודע לחדשות 2 כי השר אהרונוביץ' פנה למפכ"ל המשטרה בכדי לרכז מאמצים ולאפשר להם לחזור למשטרה על אף הרישום הפלילי

השר לביטחון פנים יצחק אהרונוביץ' פנה היום למפכ"ל המשטרה הנבחר יוחנן דנינו וליועץ המשפטי של המשרד לביטחון פנים, במטרה למצוא דרך למצוא דרך ולעזור לארבעת "השוטרים הנוקמים" לשוב לשורות המשטרה. כך נודע לחדשות 2.

ועדת השחרורים של שב"ס החליטה היום לקצר בשליש את תקופת מאסרם של יוסי לוי, אלדד חדד, רמי משה ויניב אשור - שהורשעו בהנחת מטעני חבלה במכוניתו של העבריין מיכאל מור ועל אדן החלון בביתו של אחיינו, רפי בן שלום.

נגזר עליהם עונש של שנת מאסר בפועל ושנה נוספת על תנאי. בהודעת בית הנשיא נמסר כי "לפי המלצת שר המשפטים, נענה הנשיא לבקשתם של השוטרים והחליט להקדים את שחרורם במספר ימים, כך שיוכלו לחגוג את הפסח עם בני משפחותיהם".

השר אהרונוביץ' פועל למען השוטרים מנהריה כבר מתחילת כהונתו במשרד. בעבר שלח בקשת חנינה לנשיא המדינה והשבוע שלחמכתב המבקש למחוק את הרישום הפלילי נגדם. כעת כאמור מרכז השר אהרונוביץ' מאמצים בכדי למצוא דרך מוצא ולראות כיצד ניתן להשיב את השוטרים למשטרה - למרות הרישום הפלילי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק