שי סגן הודה והורשע בהריגה באמצעות קסדה: "צפוי לעונש לא קל"

חצי שנה אחרי מכת הקסדה הקטלנית שהטיח בראשו של אדם מחוץ למועדון בתל אביב, הודה הנאשם במיוחס לו והורשע. השופטים הזהירו כי ייגזרו עליו "שנים לא מעטות של מאסר בבית הסוהר"

שי סגן, שהכה לפני כחצי שנה את אלי איפרגן בקטטה מחוץ למועדון בתל אביב, הטיח קסדה בראשו וגרם למותו, הודה והורשע הבוקר במיוחס לו. לפני הודאתו, אמרו לו השופטים: "אתה צפוי לעונש לא קל שנמדד בשנים לא מעטות של מאסר בבית הסוהר".

העבירות שבהן הורשע סגן הן הריגה וכן גרימת חבלה של ממש. באוקטובר 2010 האחרון בילה איפרגן במועדון ה"טוק טוק" במתחם יד חרוצים שבדרום תל אביב יחד עם חבר. כשהמקום נסגר, הוא יצא לכיוון החנייה ונקלע לקטטה בין שתי צעירות, שאת אחת מהן הכיר.

איפרגן ניסה להפריד, עד שנתקל ביחצ"ן של המועדון. בין השניים התפתח ויכוח, שבסופו עזב איפרגן את המקום.

בתיעוד מצלמות האבטחה שהגיע לידי חדשות 2 נראה יחצ"ן המועדון מנהל שיחה עם שי סגן ואז עוזב את המקום. לאחר מכן נראה סגן נע לכיוונו של איפרגן שנמצא בפינה המרוחקת של התמונה. במקביל דאג מישהו להזיז את האופנוע לצד הכביש.

כתב האישום מפרט את שאירע באותו לילה, בתחילת החודש: "החל להתפתח ויכוח מילולי בין יחצ"ן המועדון, ובחורה נוספת שעמדה לצידו, לבין אלי איפרגן, שי אמיתי ושתי בחורות נוספות, אשר עמדו בסמיכות למקום".

לפי כתב האישום, "במקום התגרה הוריד הנאשם את הקסדה מראשו והנחית מכה חזקה על ראשו של המתלונן באמצעות הקסדה. בעקבות המכה נפל המתלונן על הרצפה ודימם אנושות מראשו".

תגרה רבת משתתפים בבית המשפט

בסוף החודש שעבר, באחד הדיונים בתיק, התפתחה מהומה גדולה מחוץ לאולם בית המשפט - שהפכה במהרה לקטטה מרובת משתתפים, מעצרים ואף התעלפות בין כתלי בית המשפט.

העימות החל במהלך הפסקה בדיון, בחילופי דברים בין משפחת הקורבן לבין משפחת הנאשם. "רוצח, גידלת בן רוצח", קראו בני משפחת איפרגן לעבר אמו של סגן. משפחתו של סגן לא נשארה חייבת והשיבה בצעקות.

בשלב מסויים הפכו חילופי הדברים לחילופי מהלומות ממש. במקום החלה מהומה גדולה, ואנשי משמר בית המשפט מיהרו להפריד בין הנצים. המאבטחים עצרו את צביקה איפרגן, אחיו של אלי, ואזקו את ידיו. בהמשך אחותו של איפרגן התעלפה אל מול המצלמות, ואז גם אלמנתו של איפרגן, ענבר, התעמתה עם המאבטחים שניסו להרגיע אותה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק