10 שנות מאסר לגבר שהכה ואנס קצינה

אליהו מומן ארב בחדר המדרגות לצעירה, קצינה בצה"ל, שגרה בדירה הסמוכה אליו. כשירדה מדירתה, גרר אותה חזרה פנימה, הכה אותה ואנס אותה באלימות תוך שהוא מאיים עליה שיהרוג אותה. היום נגזרו עליו, במסגרת הסדר טיעון בו הודה בעבירות, 10 שנות מאסר בפועל. השופטים: "לא נשלים עם פגיעה בגופן ובנפשן של קורבנות"

10 שנות מאסר לאנס קצינה. ארכיון (חדשות 2)

בית המשפט המחוזי בתל אביב גזר היום 10 שנות מאסר בפועל ושנתיים מאסר על תנאי על אליהו מומן, שאנס צעירה ששימשה קצינה בצה"ל, תוך שהוא גורם לה חבלה חמורה.

מומן הורשע לפי הודאתו, במסגרת הסדר טיעון. בכתב האישום שהוגש נגדו נכתב כי הוא ארב לקצינה בחדר המדרגות בביתה, קפץ עליה מאחור, סתם את פיה ודחף אותה בכוח בחזרה לתוך דירתה.

לאחר שהפילה ארצה, קרע את בגדיה, הודיע לה שהוא עומד לאנוס אותה, נישק אותה והטיח את ראשה ברצפה. לאחר מכן, אנס אותה ואמר לה שהיה צריך להרוג אותה. הוא אף הוציא את תעודת החוגר מתיקה והחל לשנן את המספר האישי שלה.

"לא אחת נאמר, כי החברה לא תשלים עם פגיעה חמורה בגופן ובנפשן של נפגעות עבירות מין ואלימות ותוקיע מעשים אלו, בין היתר, באמצעות עונשים חמורים", כתבו השופטים. "ככל שעסקינן בעבירות מין, על בית המשפט להעדיף את הצורך במתן ביטוי הולם לחומרת המעשים על פני נסיבותיו האישיות של הנאשם".

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק