קצב יערער על עונש המאסר – אך ישלם את הפיצויים

עורך דינו של נשיא המדינה לשעבר הודיע הבוקר כי קצב יערער על גזר דינו, שבע שנות מאסר בפועל. ציון אמיר הבהיר בראיון לערוץ החדשות כי הנשיא קצב ישלם את הפיצויים שנפסקו אך "כמו לאורך כל הדרך - הוא מאמין בחפותו"

חוזר לבית המשפט: סניגורו של הנשיא לשעבר והאנס המורשע משה קצב אמר בריאיון לערוץ החדשות בחדשות 2 באינטרנט כי קצב יערער על גזר דינו בבית המשפט העליון: "הוא כופר באשמה מהרגע הראשון ובוודאי גם היום".

לדבריו של עו"ד ציון אמיר, "ישנה מלחמת גרסאות שהוכרעה בבית המשפט במחוזי. איש לא היה בחדר". עו"ד אמיר העריך את סיכויי הערעור כטובים: "אנו מאמינים שייעשה משפט צדק, אחרת לא היינו ניגשים לערער".

פרקליטו השני אביגדור פלדמן, אמר בשיחה עם גלי צה"ל כי הנשיא יבקש דחייה בביצוע העונש, אך ישלם "בזמן הקרוב" את הפיצויים שנפסקו, בסך 125 אלף שקלים. לדברי עורך הדין, בערעור תודגש עדותה של הנאנסת, א' ממשרד התיירות, שלדבריו "הושפעה באופן בלתי ראוי על ידי גורמים שונים".

עו"ד אמיר לאחר גזר הדין: "קצב עלול להתאבד"

יומיים לאחר מתן גזר הדין למשה קצב, הביע עורך דינו חשש אמיתי לחייו. "אני מתקשה לראות אותו עושה את הצעד פנימה ודלת ברזל נטרקת אחריו", אומר עו"ד ציון אמיר הבוקר ל"מעריב", "לפעמים אני מרגיש שהוא עלול להתאבד".

אמיר סיפר כיצד מאז שנגזר עונשו, מתנהג קצב, שהורשע באונס, כאדם שחייו נגמרו: "אני שומע ממנו דברים של ייאוש גדול", אומר אמיר, אך מציין כי לעיתים מראה הנשיא לשעבר סימנים של אופטימיות: "לפעמים, יש לו אמונה שבבית המשפט העליון התוצאה תשתנה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בדרך לכלא - סיקור מיוחד:

7 שנות מאסר: גזר הדין המלא של קצב

קצב התפרץ ובכה: "הכל שקר!"

צפו: דחיפות ומהומה מחוץ לביהמ"ש

הכרעת הדין המלאה

כך נערך השב"ס לקליטת האסיר קצב

רגע האמת הגיע: משה קצב בדרך לכלא

התובעת לשעבר של קצב: "שיילך לכלא"

מיוחד: הקלטת השיחה בין קצב לא'

מסיבת העיתונאים הבלתי נשכחת של א': "משה קצב הוא סוטה"

זוכרים? נאום האימים של משה קצב

קצב הוקלט: "מי לא נוגע ברגל?"

מערכת היחסים האסורה נחשפת

מא' ועד ת' - כך התפוצצה פרשת קצב