בר לב במכתב ההתנצלות לאינס: "מתנצל על התנהגותי בהקשר המיני"

פרשת בר לב הגיעה היום לסיומה, עם ההחלטה של היועץ המשפטי לממשלה לסגור את התיק - בתמורה להתנצלותו ולפרישתו מן המשטרה. אחה"צ שלח בר לב מכתב התנצלות לאינס ובו כתב בין השאר: "מצטער על הפגיעה בשמך הטוב. החלטתי לפרוש מהמשטרה"

פרשת בר לב, שהסעירה את המשטרה ואת המדינה כולה הגיעה הערב לסיומה לאחר שהתיק נגד בר לב נסגר בעקבות התנצלות שהעביר בכתב לד"ר אורלי אינס.

היום בשעה 16:25 קיבלה ד"ר אינס את מכתב ההתנצלות, ובו נכתב: "ד"ר אינס הנכבדה, אני מקבל אחריות מלאה על התנהגותי הבלתי ראויה בהקשר המיני כלפייך ומצטער על הפגיעה בשמך הטוב כפועל יוצא מפרסומים שונים שליוו את הפרשה. כביטוי לנטילת אחריות זו, אני מתנצל בפנייך. בהתאם, החלטתי לפרוש ממשטרת ישראל. בכבוד רב, אורי בר-לב".

הערב אומרת ד"ר אינס כי היה חשוב לה שני דברים: האחד, שיובהר מעל לכל ספק כי היא דיברה אמת לאורך כל הדרך וזה בא לידי ביטוי בהודעה של היועץ המשפטי לממשלה וכי נאספו ראיות המוכיחות כי אורי בר לב הטריד אותה מינית. הדבר השני שרצתה הוא שיוכח כי בר לב ביצע בה מעשים הרבה יותר חמורים ולא סתם "משך את ידה" כפי שנטען בשמו.

"הרסו לי את החיים"

אינס הוסיפה הערב בתחושה קשה של כאב ואכזבה: "תראו מה עשו לי בארבעת החודשים האחרונים. הרסו לי את החיים. מי? שני הגברים האלה: אורי בר לב וחגי פלד, לשעבר מנכ"ל המשרד לביטחון פנים".

ואינס ממשיכה: "ההכפשות והפרסומים הכוזבים שבר לב ופלד אחראים להם גרמו לכך שפרוייקט חיי, 'עיר ללא אלימות', נלקח ממני. מאוקטובר אני יושבת בבית ולא מקבלת אגורה. ריסקו אותי ואת הפרוייקט הזה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק