טל מור התייפח: "לא צרכתי סמים"

מור, שנאשם בדריסתו למוות של שניאור חשין ז"ל, מוסר היום את עדותו בבית המשפט. על דוכן העדים התייפח בבכי ואמר: "לא צרכתי סמים ביום שבו נדרס חשין". חבריו של חשין הגיעו לבית המשפט: "אנחנו בוכים כל יום". מור הוסיף בראיון לחדשות 2 באינטרנט: "מאוד מאוד קשה לי"

"לא השתמשתי בסמים באותו הערב, פחדתי מאז שנעצרתי שבוע קודם לתאונה", כך אומר היום טל מור, הנהג המואשם כי דרס למוות והפקיר את רוכב האופניים שניאור חשין, במהלך עדותו בבית המשפט המחוזי בפתח תקווה. מור מירר בבכי במהלך עדותו והתנצל על האירוע.

לדיון באולם בית המשפט הגיעו חבריו של חשין, חלקם מקבוצת הרוכבים שאליה הצטרף חשין ביום התאונה. "הגענו היום לבית המשפט, אחרי שנודע לנו שטל מור הולך זחוח במסדרונות - בעוד שאנחנו אבלים בבית ובוכים", אמר הבוקר לערוץ החדשות דרור גאליס, קרוב משפחתו וחברו של חשין ז"ל. "אני יכול להבין למה הוא בכה היום. הוא עשה מעשה נורא, הוא רק צריך להודות ולהגיד 'תנו לי את העונש'".

"ברור שהוא לא שם לב - הוא היה שתוי ומסומם", המשיך גאליס. "גם אם הוא היה פוגע בסוס הוא לא היה יודע. אנחנו נותנים למערכת המשפט לעשות את מה שהיא צריכה לעשות. אנחנו מקווים שהוא יבוא על עונשו".

בראיון לחדשות 2 באינטרנט אמר מור: "אני מאוד מאוד משתתף בצער המשפחה. זה הדבר הכי חשוב והכי כואב. אני מקווה שהצדק יצא לאור ומצטער שאני לא יכול להרחיב במילים. אני אדבר בבוא הזמן, כאשר כל העדויות יבואו בפני בית המשפט. מאוד מאוד קשה לי עם המקרה, מקווה שיהיה משפט צדק".

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק