רשת פדופילים נחשפה בדרום: שלושה נאשמים בתקיפת קטינים

אחרי חקירה מאומצת, הצליחו במשטרה לאתר צעירים מעיר בדרום הארץ. לפי עדויות הקורבנות, הם התעללו מינית בנערים חוסים באמצעות איומים ושרשראות ברזל. ההתעללות התבצעה לעיתים בצוותא, אך גם לחוד

עוד פרשת מין חמורה - הפעם בדרום. נגד שלושה תושבי האזור, בני 21, 27 ו-25 הוגש כתב אישום חמור שלפיו ביצעו עבירות מין פדופיליות בנער בן 14 ובחמישה צעירים בני 15-16. במשטרה מסרו כי הפרשה התפוצצה בעקבות העדות שמסר הצעיר מבין הקורבנות. הוא גולל לפני החוקרת את מעשיהם של הנאשמים, ובחקירה שנפתחה בעקבות זאת התגלו ממדי הזוועה. הנערים הנוספים שנפלו קורבן למעשי השלושה אותרו ושטחו גם כן את שעברו.

לפי העדויות שמסרו, ביצעו הנאשמים בנערים מעשי סדום, מעשים מגונים ועבירות מין נוספות. ההתעללות התבצעה לעיתים בצוותא, אך גם לחוד - תוך שימוש באיומים, בכוח ואמצעים שונים - כמו אזיקונים ושרשראות ברזל.

כתב האישום מתייחס למספר רב של אירועים שהתרחשו בין 2008-2011. רוב הקורבנות הם חוסים במעונות שאליהם נשלחו מכוח צו בית משפט. הם קיימו יחסי מין עם הנאשמים וקיבלו מהם בתמורה משחקי מחשב, סיגריות, וכסף. בין היתר, הם נדרשו לצפות בסרטי פורנו פדופילים.

אחרי מעצרם של השלושה, נבדק מחשבו של אחד מהם. השוטרים שסרקו אותו נחרדו לגלות שם כ-100 סרטי פורנו פדופילים.  אחד מהם הודה בכל המיוחס לו, אך התעקש כי המעשים היו בהסכמה. יתר המעורבים, לפי הודעת המשטרה, הודו בחלק מהעבירות.

"מדובר בחקירה מסועפת וקשה לנוכח גיל המעורבים וריבוי האירועים", נמסר בהודעת המשטרה. "חלק גדול מהאירועים היו מורכבים ומסועפים, ולכן בפרקליטות טענו כי מדובר בתיק קשה מאוד".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק