הנאנסת מגיבה: "לא שמחה לאיד"

בסביבתה של א' ממשרד התיירות לא חשו היום מתח רב, גם לא שמחה - אלא בעיקר הקלה עם סיום משפטו של הנשיא לשעבר משה קצב. "היא לא ששה אלי נקם", סיפר מקורבה דרור ניסן בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט. הוא הוסיף שהיא שוקלת להגיש תביעה אזרחית נגד קצב, בדיוק כמו א' מבית הנשיא

דרור ניסן, מקורבה של א' ממשרד התיירות - העדה המרכזית בתיק נגד משה קצב, בילה איתה היום את שעות הבוקר הקשות, בזמן שבבית המשפט המחוזי בתל אביב הוקרא גזר דינו של האיש שאנס אותה.

"היא שבעת רצון מגזר הדין וחושבת שהוא הולם את הכרעת הדין", סיפר ניסן בראיון לחדשות 2 באינטרנט, "אבל ראוי לציין שלא הייתה עבורה חשיבות יתרה למספר השנים שייגזרו על קצב".

"היא חשבה שהוא ראוי להיענש ולשבת בכלא", הוסיף. "הדריכות והמתח ניכרו בעיקר בסיבוב הקודם, בהכרעת הדין, והיום היה הכול יותר רגוע ומינורי".

"אין פה שמחה בכלל"

"היא לא ששה אלי נקם ולא שמחה לאיד, אין פה שמחה בכלל", סיפר ניסן על התחושות. "יש בעיקר תחושת הקלה שהסאגה האומללה הזו מתקרבת לקיצה"

כשנשאל האם בכוונתה, כמו א' מלשכת הנשיא, להגיש תביעה אזרחית נגד קצב, ענה ניסן: "האופציה בהחלט נשקלת, אבל זו אופציה מורכבת משפטית. סוגיה לא פשוטה, אבל נשקלת, וייתכן והיא תגיש".

"מדובר במעשים שהיא אצרה בתוכה יותר מתשע שנים. זה היה ארוך ונמשך ונמשך וזה טעון וקשה וזה במידה רבה שנים אבודות. יחד עם זה היא השתדלה לאסוף את שבריה, התחתנה, הולידה ילדים וחזרה לתחום החינוך", סיים ניסן.

בדרך לכלא - סיקור מיוחד:

השופטים: "קצב לא ראוי לרחמי בית המשפט"

פרקליטו של קצב: "זה עונש לכל החברה בישראל"

7 שנות מאסר: גזר הדין המלא של קצב

קצב התפרץ ובכה: "הכל שקר!"

צפו: דחיפות ומהומה מחוץ לביהמ"ש

מילה במילה: גזר הדין המלא

כך נערך השב"ס לקליטת האסיר קצב

התובעת לשעבר של קצב: "שיילך לכלא"

מיוחד: הקלטת השיחה בין קצב לא'

מסיבת העיתונאים הבלתי נשכחת של א': "משה קצב הוא סוטה"

זוכרים? נאום האימים של משה קצב