צפו: דחיפות ומהומה אחרי גזר הדין

מיד לאחר צאתו של הנשיא לשעבר משה קצב מבית המשפט המחוזי בת"א, החלו בני משפחתו להתעמת עם כלי התקשורת שעמדו בחוץ ועטו על האנס שנשלח ל-7 שנות מאסר. שוטרים שאבטחו את הנשיא סייעו לו להיכנס לרכבו, שנסע מהר מהמקום - והצלמים בעקבותיו. צפו בדרמה

המהומה שפרצה בתוך אולם בית המשפט שבו הוקרא גזר דינו של הנשיא לשעבר משה קצב נמשכה גם מחוץ לכותלי המוסד, כשעשרות צלמים, כתבים ובני משפחתו של קצב דוחפים ומתעמתים זה עם זה.

כשיצא קצב מבית המשפט הוא השתדל לשמור על ארשת פנים רגועה, בניגוד לפרץ הרגשות שאפיין אותו בתוך האולם בו הוקרא ראת גזר הדין. עשרות הצלמים והעיתונאים שעמדו בשקט יחסי כשנכנס קצב לבית המשפט החלו לנוע לעבר הנשיא בערבוביה, כשכל אחד מהם מנסה לתפוס מקום קרוב יותר להתרחשות.

בני משפחתו של קצב, שכבר בכניסה לבית המשפט לא גילו סבלנות רבה כלפי התקשורת, החלו להדוף את כלי התקשורת מעל הנשיא לשעבר והאנס המורשע ובמקום התפתחה מהומה.

שוטרים שהיו במקום ואבטחו את האירוע ניסו לסייע לקצב להיכנס למכוניתו מבלי שייפגע, ובתום כמה שניות של דרמה נכנס קצב למכונית ונסע מהמקום בדרך לביתו בקריית מלאכי - כשצלמי העיתונות, רכובים על אופנוע, דולקים אחרי מכוניתו.

נשיא בכלא - סיקור מיוחד:

7 שנות מאסר: גזר הדין המלא של קצב

קצב התפרץ ובכה: "הכל שקר!"

הכרעת הדין המלאה

כך נערך השב"ס לקליטת האסיר קצב

רגע האמת הגיע: משה קצב בדרך לכלא

התובעת לשעבר של קצב: "שיילך לכלא"

מיוחד: הקלטת השיחה בין קצב לא'

מסיבת העיתונאים הבלתי נשכחת של א': "משה קצב הוא סוטה"

זוכרים? נאום האימים של משה קצב

קצב הוקלט: "מי לא נוגע ברגל?"

מערכת היחסים האסורה נחשפת

מא' ועד ת' - כך התפוצצה פרשת קצב

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק