אישום: מנהל מוסד גמילה אנס מטופלות

בבית המשפט המחוזי בפתח תקווה הוגש היום כתב אישום חמור נגד ויקטור לסרי, בן 52 מלוד, בגין אונס שביצע בשתי מטופלות שלו לשעבר, זמן קצר יחסית לאחר סיום שהותן במרכז גמילה שניהל ברחובות. לסרי מואשם שניצל את חולשתן לאור ההתמכרות הקשה שממנה סבלו, ואת מעמדו כלפיהן, לצורך ביצוע עבירות מין

אונס במוסד הגמילה. אילוסטרציה (חדשות 2)

מנהל מוסד גמילה מוערך ניצל את מעמדו וביצע מעשי אונס במטופלות במוסד - כך טוענת המדינה בכתב האישום שהוגש נגדו היום בבית המשפט המחוזי בפתח תקווה.

ויקטור לסרי, תושב לוד בן 52, היה בעברו מכור לסמים קשים. לאחר שנגמל בשנת 1998 הוא הקים מוסד לגמילה בשם "דרך חיים" ברחובות. במהלך עבודתו במוסד, זכה לסרי לכבוד והערכה בקרב מטופליו, שראו בו מודל לחיקוי ומושא הערצה. למרכז שהקים התקבלו מטופלים ומטופלות הסובלים מהמתמכרות לסמים ואלכוהול לצורך גמילה פיזית ובהמשך לשם השתתפות בקבוצות טיפוליות שונות.

אלא שעל פי כתב האישום, בעת שניהל את המוסד, ניצל לסרי את מעמדו וכוחו לשם ביצוע מעשים מגונים בשתי מטופלות לשעבר, זמן קצר יחסית לאחר סיום שהותן במרכז שניהל. הוא מואשם בקיום יחסי מין וביצוע מעשים מגונים ללא הסכמה. בכתב האישום מצוין כי "המעשים בוצעו בכוחניות ובאופן שגרם למתלוננות כאב, ולא חדל על אף שהן אמרו לו כי מעשיו מכאיבים".

איים: לא תשכבי איתי - אספר להורים שחזרת להשתמש בסמים

לסרי, טוענת הפרקליטות, אנס שתיים מהמטופלות שלו ב"מלון לפי שעה" באזור רמלה. עוד על פי כתב האישום, לסרי איים על המתלוננות שאם לא יסכימו לקיים איתו יחסי מין, הוא יספר להוריהן שהן חזרו להשתמש בסמים, אך אם ישתפו עמו פעולה הוא ישוחח עם הוריה וירגיע אותם.

לאחר שהתלוננו נגדו המטופלות, נעצר לסרי לפני כחודש על ידי המשטרה ומעצרו הוארך מעת לעת על ידי בית משפט השלום ברמלה עד היום. היום הגישה פרקליטות מחוז מרכז כתב אישום נגד לסרי לבית המשפט המחוזי בפתח תקוה.

רוצים לקבל עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק