המאמן הציע לנער עיסוי - ותקף מינית

בבית המשפט המחוזי בחיפה הוגש היום כתב אישום נגד מאמן הכדורגל אבי פרץ (40), בגין שורה של מעשי סדום ומעשים מגונים בקטינים. כתב האישום מפרט שורה של מקרים בהם כפה המאמן מעשים מיניים על הקטינים - ובהם גם בילד שהיה בן 13 בזמן ביצוע המעשים

בבית המשפט המחוזי בחיפה הוגש היום כתב אישום חמור נגד מאמן הכדורגל אבי פרץ, תושב קריית מוצקין בן 40, בגין שבעה אישומים שונים ובהם: מעשה מגונה בקטין מתחת לגיל 16 שלא בהסכמתו, מעשה סדום בקטין מתחת לגיל 16, מעשה מגונה בקטין תוך ניצול יחסי מרות ומעשים מגונים בקטין מתחת לגיל 14.

המעשים, על פי כתב האישום, בוצעו על ידי פרץ בחמישה ילדים שונים, בין השנים 2006-2010. בכתב האישום מפורטים שורה של מעשים קשים בקטינים, חלקם בוצעו בביתו וחלקם בפיצריה בקריות. בחלק מהסעיפים הודגש סירובם של הקטינים לכל מעשה מצדו של פרץ - ומאידך התעקשותו וכפיית רצונו עליהם.

באחד המקרים, כך מתאר כתב האישום, הציע המאמן לאחד הנערים כי יעסה את רגלו. הנער הסכים לעיסוי, אלא שעד מהרה המאמן הוריד את בגדיו התחתונים של הנער וביצע בו מעשים מגונים בניגוד להסכמתו. במקרה אחר, הציע המאמן לאחד הנערים 250 שקלים תמורת קיום מגע מיני, זאת תוך ניצול מעמדו הכלכלי הנמוך.

פרץ נעצר בחודש שעבר בעקבות תלונה שהגיש אחד מהילדים אותו הוא אימן. לדברי הנער, כיום בן 16, התקיפה המינית חזרה על עצמה במספר הזדמנויות בהן עבר אימונים אישיים עם החשוד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק