עבודות שירות בלבד לעוזרת של טופז

פרשת דודו טופז שהסעירה את המדינה מגיעה היום לסיומה עם קבלת גזר הדין האחרון בעניין המעורבים בה. העוזרת האישית של טופז, תמר שיינקמן הורשעה בסיוע לסחיטה ואיומים של מנכ"ל קשת אבי ניר. ביהמ"ש גזר עליה 3 חודשי עבודות שירות, קנס ופיצויים. "היא הייתה כלי שרת בידי טופז", קבעו השופטים

סופה של פרשת טופז: היום גזר בית משפט השלום התל אביב שלושה חודשי עבודות שירות על תמר שינקמן בגין סיוע לבדרן דודו טופז בסחיטה ואיומים. היא תפצה את הנסחט בסכום של 4,000 שקלים ותשלם קנס של 2,000 שקלים.

בכך מגיעה לקיצה הפרשה שהסעירה את המדינה, בה הוגשו חמישה כתבי אישום נגד עשרה נאשמים. כל הנאשמים הורשעו וקיבלו עונשים שונים, בהם עונשי מאסר בפועל, עבודות שירות ופיצויים לנפגעים.

שיינקמן סייעה לטופז לכתוב מכתבי איומים ומכתבי סחיטה למנכ"ל קשת, אבי ניר. היא כתבה בהוראתו מכתב בו היא מאיימת על ניר כי "זה לא יגמר במכות". הדרישה במכתב הייתה לתשלום סכום של 250 אלף שקלים. "תהיה לך בעיה אם לא תשתף איתי פעולה, הסכום אינו נתון לוויכוח", נכתב עוד.

השופטים ראו בחומרה את מעשיה ולכן הרשיעו אותה בעבירה, אולם בהגיעם לגזר הדין התייחסו לנסיבות המקלות. הם ציינו כי שינקמן היה "כלי שרת" בידיו של טופז, שניצל אותה ועשה בה כרצונו.

הבהרה: לא מדובר ביועצת התקשורת תמי שינקמן, מנכ"לית משרד רימון-כהן-שינקמן והיועצת של משפחת שליט. אין כל קשר בין הנשים, פרט לכך שמדובר בנשים בעלות שם זהה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק