ביקש לשמור על הנכדה - ואנס אותה

אלימות מינית במשפחה: גבר בן 82 מאזור המרכז מואשם בביצוע אונס ומעשים מגונים בנכדתו. הוא נהג להתנדב לשמור עליה ועל חברותיה - ואז תקף אותן מינית במיטתן. הפרקליטות מבקשת להשאירו במעצר לאור העובדה שבנות נוספות הגיעו כדי להתלונן על מעשים דומים מצדו

פרקליטות מחוז המרכז הגישה הבוקר כתב אישום חמור נגד תושב השרון בן 82 בגין אונס וביצוע עבירות מין בנכדתו במשך ארבע שנים. לפי האישום, הוא התנדב פעמים רבות להשגיח על הנכדה וניצל את ההזדמנויות הללו כדי לתקוף אותה.

הילדה התגוררה יחד עם הוריה בדירה הצמודה לדירתו של הסב באחד מישובי השרון. באותן שנים הוא נהג לגשת אליה כשהייתה במיטתה ללטף את פניה וגופה, להפשיט אותה ולבצע בה אונס ומעשים מגונים בוטים. בעת שביצע את מעשיו, הוא סימן לנכדה בתנועת יד לבל תפצה את פיה.

לפי האישום, הוא ביצע את מעשיו בילדה מיום שמלאו לה 7 שנים ועד גיל 14. הפרקליטות טוענת כי הוא עשה זאת לשם גירוי, סיפוק או ביזוי מיני ודורשת להשאירו במעצר עד תום ההליכים. זאת, על אף שעברו שנים רבו מאז האירועים.

הסב נהג, לפי האישום, לתקוף גם בנות משפחה נוספות כשהיו ילדות, אולם על מקרים אלו חלה התיישנות. המתלוננות הנוספות הן חברתה של הנכדה שנהגה לישון בביתה ובת דודתה מצד אביה. הפרקליטות חושדת כי האיש פגע בבנות נוספות שטרם התלוננו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק