כתב אישום נגד השוטר שנשך אזרח - בגלל מסיבה רועשת

רועי דדוש, צעיר מאור יהודה, השתתף עם בני משפחתו לפני כחצי שנה במסיבה רועשת. שוטר שהוזעק למקום עצר את בן דודו והחל לסטור לו. דדוש ביקש מהשוטר להפסיק, אך הוא בתגובה נשך בחוזקה את שפתיו עד שהצעיר דימם ונזקק לניתוח. היום, לאחר החלטת המחלקה לחקירות שוטרים, הוגש נגדו כתב אישום בגין חבלה חמורה ותקיפה

אישום: שוטר תקף צעיר באלימות. אילוסטרציה (חדשות 2)

לבית משפט השלום בתל אביב הוגש בצהריים כתב אישום, באמצעות המחלקה לחקירות שוטרים, נגד שוטר שנשך את שפתו של צעיר באור יהודה. השוטר מואשם בחבלה חמורה ובתקיפה.

ביולי האחרון, כך עולה מכתב האישום, הגיע השוטר לרחוב תפארת ישראל בעיר בשל תלונות חוזרות של השכנים על מסיבה רועשת במיוחד באחד הבתים. לאחר שרשם דוח למארגנת החגיגה, פרץ עימות בין השוטר לבין אחיה של הצעירה, שהחל לקלל אותו.

האח נעצר והוכנס בכוח לניידת המשטרה, לאחר שסירב להתפנות לתחנה. זמן קצר לאחר מכן זרק אלמוני לבנה לעבר הרכב וניפץ את השמשה האחורית.

בתגובה, כך על פי כתב האישום שהגישה עו"ד טלי פלדמן מהמחלקה לחקירות שוטרים, ניגש השוטר לאח שישב בניידת, האשים אותו באירוע, חנק אותו ואף סטר לו. בן דודו רועי דדוש, שנכח באירוע, ראה את השוטר תוקף את בן משפחתו וביקש ממנו להפסיק.

במקום לחדול, תפס אחד השוטרים את ידיו של רועי, ואילו הנאשם התקרב לפניו, תפס בצווארו ונשך את שפתו בחוזקה. כתוצאה מכך, כך על פי כתב האישום, נגרם נזק לשפתו של הצעיר, המיוצג על ידי עו"ד בועז קניג, והוא נזקק לניתוח. בעקבות האירוע פתחה המחלקה לחקירות שוטרים בבדיקה, בסופה הוחלט להגיש נגד השוטר כתב אישום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק