הורשע הרוצח והפדופיל שביצע מעשים מגונים בנערה אובדנית

יוסף נונו, תושב הרצליה בן 71 שהורשע ברצח ובביצוע עבירות מין, נשלח לבית החולים לשמור על נערה בת 14 שניסתה להתאבד ותקף אותה מינית. היום הרשיע אותו בית המשפט בביצוע מעשים מגונים בצעירה ובאחותה לאחר שהודה במעשים במסגרת הסדר טיעון

בית משפט השלום בכפר סבא הרשיע הבוקר את יוסף נונו, תושב הרצליה בן 71 שביצע לפני כשנתיים מעשים מגונים בנערה בת 14 עליה שמר בבית החולים "מאיר" בכפר סבא - לאחר שניסתה להתאבד.

נונו, שריצה בעבר עונש מאסר עולם בגין רצח אישה ואונס קטינות, הורשע במסגרת הסדר טיעון בביצוע מעשים מגונים בנערה ובאחותה לאחר שהודה במעשים.

באפריל האחרון נעצר נונו לאחר שתקף את הקטינה שביקשה לשים קץ לחייה ואושפזה בבית החולים. במסגרת עבודתו בחברת כוח אדם המתמחה בסיעוד, שימש נונו כמשגיח בשעות הלילה במחלקת הילדים ב"מאיר" וניצל את קרבתו לקטינים.

עבריין סדרתי

הרופאים שנכנסו לחדרה של הנערה גילו את החשוד בשעת מעשה, הזעיקו את כוחות משטרת כפר סבא שעצרו את החשוד. מצפייה בתיק הפלילי של האיש קשה להבין כיצד התקבל אותו חשוד לעבודה עם ילדים: הוא הורשע בעבר ברצח ובשורה של מעשי אונס. המעסיקים ששלחו אותו להשגיח על אותה נערה שניסתה לשים קץ לחייה טוענים: הוא הצהיר כי עברו הפלילי נקי.

"אנחנו מצטערים על המקרה ומבינים נשגרם לנערה הזו סבל, יחד עם זאת לא יכולנו לדעת על קופת השרצים של האיש כיוון שאסור לנו לדרוש תעודת יושר על פי חוק", אמרה לערוץ החדשות רוניתה טביב, מנהלת בחברה.

"האיש נשלח לעבודה בבית החולים מאיר מתוקף יחסי עבודה עם בית החולים, במסגרתו אנו מספקים להם עובדים להשגחה במחלקות השונות", ציינה טביב. "האיש הגיע לעבודה עם ניסיון סיעודי בשתי חברות קודמות, והצהיר שאין לו עבר פלילי. אנו עורכים את המיון בהתאם לכללים העומדים לרשותינו, אך אין לנו אפשרות לדרוש דברים בניגוד לחוק".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק