גן יבנה: מעדה בגלל עץ ותקבל 380 אלף ש"ח

בית משפט השלום בתל אביב קבע כי יש לפצות אישה שנפלה ברחוב בגלל שורש של עץ. האישה, תושבת גן יבנה, מעדה על מרצפת בולטת, שברה את קרסולה ונזקקה לניתוח. לטענת השופט המועצה יכלה למנוע את הפציעה וקבעה כי תשלם 380 אלף שקלים לאישה

תושבת גן-יבנה נתקלה בשורש בולט של עץ פיקוס בזמן שהלכה לעשות קניות, נפלה ונפצעה. בצעד מפתיע פסק לאחרונה בית המשפט כי על המועצה לפצות אותה בלא פחות מ-380 אלף שקל, כך מדווח ב"ידיעות אחרונות".

לפני כשבע שנים, רות בת 57, הלכה ברחוב אחוזה בגן-יבנה בדרכה לבצע קניות. על המדרכה ניצבו עצי פיקוס גדולים, ששורשיהם גרמו להתרוממות הרצפות. רות נתקלה לפתע באחת הרצפות ונפלה בעוצמה.

בבית החולים נקבע כי היא סובלת משברים בעצמות השוק ובקרסול, ושלושה חודשים לאחר מכן היא נאלצה לעבור ניתוח לקיבוע השבר באמצעות מסמר.

רות החליטה שלא תעבור בשתיקה על נפילתה, והחליטה לתבוע מהמועצה המקומית תשלום פיצויים. לדבריה, המועצה יכלה לצפות ולמנוע את המפגע, וכי נגרמה לה נכות לאחר הנפילה.

בתום דיונים החליט לאחרונה בית משפט השלום בתל אביב, כי על המועצה לפצות אותה ב-380 אלף שקלים בעקבות הפציעה. לדברי השופט, על המועצה להיות מודעת לנחישות השורשים להרים את המדרכה.

רוצים לקבל את כל החדשות החמות? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק