אישום נגד הסוכן המשטרתי: בעט בפניה של בת זוגו, חנק אותה באזיקונים והחביא את גופתה

כתב אישום הוגש נגד יצחק אדרי, סוכן המשטרה לשעבר שחנק למוות את בת זוגו שרית בנית-זיקרי והחביא את גופתה במשך ימים בתוך שטיח. אדרי בעט בפניה של שרית, חנק אותה למוות באזיקונים ואז הסתיר את הגופה במרפסת. לאחר מכן שלח הודעה לבתה: "חיים שלי אני מצטערת על כל מה שעשיתי לכם. אני מתביישת"

הפרקליטות הגישה בצהריים לבית המשפט המחוזי בירושלים כתב אישום חמור נגד יצחק אדרי בגין רצח בת זוגו שרית בנית זיקרי, שגופתה נמצאה לפנות בוקר מגולגלת בשטיח במרפסת ביתה לפני כשבועיים בשכונת גילה.

על פי כתב האישום, התפתח בשעות הצהריים ב-6 בינואר עימות בין הנאשם, סוכן משטרתי לשעבר ובין בת זוגו בחדר השינה. במהרה גלש הוויכוח לפסים אלימים, במהלכו בעט אדרי בפניה של שרית וגרם לה לחבלות בפנים.

לאחר מכן, כך נטען בכתב האישום, החליט אדרי לרצוח את בת זוגו. הוא נטל שני אזיקונים מפלסטיק, כרך אותם סביב צווארה וגרם למותה כתוצאה מחנק. מיד אחר כך גרר את גופתה למרפסת הצמודה, כיסה אותה בשטיח והניח עליה כסא וכריות שהיו במרפסת. על מנת להסוות את מעשיו ולטשטש את הראיות, ניגב את כתם הדם שניגר על הרצפה.

שלח sms כדי להרגיע את הבת

למחרת שלח אדרי מסרון לבתה של שרית בשמה. "חיים שלי, אני מצטערת על כל מה שעשיתי לכם אני מתביישת מכם ואת יודעת שקשה לי איתך. את החיים שלי בבקשה תניחו לי מספר ימים ואני יחזור לעצמי אני אוהבת אתכם עד השמים ובחזרה שיהיה לכם שבת שלום ותדאגו למלך שלי, אוהבת אתכם", לשון ההודעה.

את המסרון, כך אומרים בפרקליטות, שלח הנאשם לבת במטרה לטשטש את הראיות המצביעות על כך שהוא זה שביצע את הרצח וכדי להכשיל חקירה פלילית עתידית. "במעשיו האמורים החליט הנאשם להמית את המנוחה, והמית אותה בדם קר, בלי שקדמה התגרות בתכוף למעשה, בנסיבות שבהן יכול הנאשם לחשוב ולהבין את תוצאות מעשיו, ולאחר שהכין את עצמו להמית את המנוחה וכן עשה מעשה בכוונה למנוע או להכשיל הליך שיפוטי", לשון כתב האישום.

בתום הדיון בעניינו בית המשפט הורה כי אדרי ייבדק על ידי הפסיכיאטר המחוזי, ויישאר במעצר עד ל-15 בפברואר, אז ייערך דיון נוסף בעניינו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים בפרשה? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק