"דמיאן אמר לי: 'הם אינם, הרגתי אותם'"

בבית המשפט המחוזי בפתח תקווה העידה היום נטליה קרליק, אשתו של דמיאן קרליק הנאשם ברצח ששת בני משפחת אושרנקו. לשופט סיפרה על הדקות שלאחר הרצח: "הוא ביקש שאזרוק תיק עם גופיה, נעליים וסכין"

"הוא הגיע בבוקר כשידו חבושה ואמר לי: 'הם אינם. הרגתי אותם'", כך מספרת היום נטליה קרליק, אשתו של דמיאן קרליק הנאשם ברצח ששת בני משפחת אושרנקו, במהלך עדותה בבית המשפט. "אחרי זה, הוא ביקש שאזרוק תיק עם גופיה, נעליים וסכין", המשיכה  בעדותה נגד בעלה בבית המשפט המחוזי בפתח תקווה.

קרליק עצמה נידונה לפני חודשיים וחצי ל-13 שנות מאסר בפועל, בגין עבירת הריגה באותו האירוע. סגן נשיא בית המשפט, השופט אברהם טל, אישר את הסדר הטיעון עם קרליק וגזר עליה את העונש שנקבע בהסדר הטיעון עמה.

בתגובה לעדותה של קרליק, אמר היום עורך דינו של דמיאן, אורי קינן: "על אף עמדת התביעה, שמענו מספר דברים חשובים מפיה שיסייעו לנו לבסס את גרסתו של הנאשם".

הרצח שהסעיר את המדינה

לפני כשנה נפתח בבית המשפט המחוזי בפתח תקווה משפטם של דמיאן ונטליה קרליק בגין טבח ששת בני משפחת אושרנקו באוקטובר 2009. בני הזוג נאלצו להשיב לאישומים החמורים נגדם ולמסור את גרסתם באשר למה שאירע באותו הלילה בו נרצחו ששת בני משפחת אושרנקו.

כתב האישום שהוגש נגד בני הזוג מתאר בין היתר כיצד רצח בדם קר, לכאורה, דמיאן, בזה אחר זה את בני משפחת אושרנקו. בפרטי פרטים מתואר מסע הרצח של בני המשפחה, וכן את הניסיות לטשטש עקבות לאחר הרצח. בהמשך הודה דמיאן בדקירה וברציחתם של בני המשפחה.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

טבח משפחת אושרנקו - סיקור מיוחד:

בלעדי: בתו של הרוצח מדברת לראשונה

הבת לשוטרים: אבי רוצח סדרתי

 

תיעוד: השניות שאחרי טבח המשפחה

 

הותר לפרסום: פענוח הרצח