הקצין הפדופיל הורשע בשורת עבירות מין

אייל נחום (25) הורשע היום בבית המשפט בשורה של עבירות מין, ובהן מעשה מגונה בפומבי, הטרדה מינית ואיומים - בקטינות בגילאים 10-16. הוא הציג עצמו כבן 16, יצר עמן קשר במחשב - ולאחר מכן ביצע את זממו. בית המשפט ידון בעונשו בעוד 4 חודשים

בבית המשפט השלום בתל אביב הורשע היום אייל נחום, קצין צה"ל בן 25 מחולון, בביצוע עבירות של בעילה אסורה ומעשי סדום בהסכמה, מעשה מגונה בפומבי, הטרדה מינית, איומים ועבירות נוספות שביצע בקטינות בגילאים 10-16 במשך ארבע שנים.

נחום הודה והורשע בשורת העבירות, שבוצעו לאחר שיצר קשר עם קורבנותיו באמצעות צ'ט ברשת האינטרנט, המשמש ילדים ובני נוער. הוא הציג עצמו כנער בגילאים 15-16. במהלך השיחות הרבה נחום בכתיבת תכנים מיניים, ביקש מחלק מהקטינות להפעיל מצלמה והנחה אותן כיצד לגעת בגופן. במקרה אחד איים הנאשם על הילדה שיפיץ ברשת תמונות שלה בעירום, אם לא תענה לדרישתו להתחבר למצלמת אינטרנט.

עוד עולה מכתב האישום כי נפגש הנאשם עם ארבע קטינות מתחת לגיל 16 במשך תקופה ממושכת וביצע בהן עבירות מין בהסכמה. "הנאשם עשה כן, תוך ניצול גילן הצעיר של הקטינות, תמימותן וחוסר ניסיונן", נכתב בכתב האישום. בעוד ארבעה חודשים ידון בית המשפט בטיעונים לעונשו של נחום, בגין העבירות החמורות שביצע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק