כתב אישום: שוטר הטריד מינית קטינות

המחלקה לחקירות שוטרים הגישה כתב אישום נגד שוטר בדרגת רס"ב, בן 54 מבת ים, בגין שורה של עבירות מין בקטינות באמצעות האינטרנט. עפ"י כתב האישום, השוטר נהג להיכנס לצ'אטים בעשרות הזדמנויות שונות, וקיים שיחות בעלות אופי מיני עם קטינות שכללו החלפת תמונות אינטימיות. הפרקליטות: "לא שוללים מאסר בפועל"

השוטר חשוד בהטרדה. אילוסטרציה (חדשות 2)

כתב אישום הוגש היום (ראשון) נגד שוטר בן 54, בגין שלושה אישומים של עבירות מין בקטינות באמצעות האינטרנט. העבירות המיוחסות לשוטר הן מעשה מגונה, הטרדה מינית, ניסיון למעשה מגונה וניסיון להטרדה מינית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

השוטר, בדרגת רב סמל בכיר, נתפס לפני כשבועיים במסגרת מבצע שערכה המשטרה לאיתור חשודים שיוצרים קשר מיני באינטרנט עם קטינים. מכתב האישום עולה כי הוא נהג להיכנס לצ'אטים ברשת האינטרנט במטרה ליצור קשר עם קטינות.

על פי הנטען בכתב האישום, השוטר אימץ לעצמו זהות בדויה והציג את עצמו כצעיר מכפי גילו - כך בעשרות הזדמנויות שונות. הוא שוחח עם גולשות שהתרשם כי הן קטינות, ולאחר שרכש את אמונן, היה מבקש מהן להמשיך את השיחה באמצעות תוכנת סקייפ.

אילוסטרציה (חדשות 2)
בשלב זה, החל הנאשם להתכתב עם הקטינות באופן מיני. במהלך ההתכתבויות חשף הנאשם את איבר מינו, תיאר מעשים מיניים וביקש מהן לשלוח לו תמונות שלהן בעירום מלא או חלקי, וכן לחשוף בפניו חלקי גוף מוצנעים שלהן.

המחלקה לחקירות שוטרים שניהלה את החקירה והגישה היום את כתב האישום לבית משפט השלום בתל אביב, מסרה בהודעתה כי "ישנה אפשרות שהתביעה תעתור למאסר בפועל".