תביעה נגד מתמודדות "היפה והחנון": השפילו דראג קווינס

חופית טייב וענבל משולמי, שתי מתמודדות "היפה והחנון", נתבעות בימים אלו בבית משפט על סך 150 אלף שקלים, בטענה כי השפילו בראיון טלוויזיוני שני שחקנים המזוהים עם סצנת הדראג קווינס בת"א. השתיים התנצלו - אך התובעים לא מסתפקים בזה. "הם פגעו בשמנו הטוב"

תביעה נגד "היפות המשפילות" (חדשות 2)

יפות - ומשפילות: כתב תביעה הוגש בשבוע שעבר נגד שתי משתתפות בתכנית הריאליטי "היפה והחנון", חופית טייב וענבל משולמי, בטענה כי השפילו שני שחקנים המזוהים בין היתר כ"דראג קווינס" בסצנת חיי הלילה התל-אביבית. העיתון "ידיעות אחרונות" מדווח הבוקר כי השתיים נתבעות לשלם פיצויים על סך 150 אלף שקלים.

ראשיתו של הסיפור לפני מספר שבועות, באירוע התרמה לכבוד יום המאבק הבינלאומי באיידס שנערך בקניון רמת אביב. בין הנוכחים באירוע היו גם אבי קיפרמן ואריה עושרי, שני השחקנים המזוהים בין היתר כ"דראג קווינס", וגם חופית טייב וענבל ירושלמי - כוכבות התכנית "היפה והחנון".

"הם באו לכאן כי הם חולים, נשאי HIV"

השתיים התראיינו במהלך האירוע לתכנית "ערב טוב עם גיא פינס", ומכתב התביעה שהוגש נגדן בשבוע שעבר עולה כי חופית אמרה בראיון על השניים: "הם באו לכאן כי הם חולים, הם נראים חולים". בכתב התביעה נטען עוד כי חברתה ענבל "תקנה" אותה בראיון, ואמרה שהשניים "לא חולים, אלא רק נשאי HIV ונראים חיוורים". חופית השיבה לה: "הם אנשים שעושים כל מיני דברים שבגלל זה קורים כל הדברים הללו".

הראיון עם השתיים עורר סערה והן נאלצו להתנצל. אלא שלקיפרמן ועושרי זה לא הספיק, ובאמצעות עורכי דינם משה שוחטמן ואשר פרי, הגישו נגדן תביעת דיבה. בכתב התביעה נטען עוד כי התנצלותן של השתיים נעשתה רק כדי להוסיף לשתיים פרסום, וכי הדברים שאמרו נועדו להשפיל ולפגוע בשם הטוב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק