התוקף במשטרה: "רוצה את זוהר"

פחות משבועיים אחרי שאיציק זוהר הותקף בת"א, נחשפים צילומים מתוך המועדון בו החלה הקטטה. לאחר שנעצר, השתולל התוקף קובי בכר בתחנת המשטרה. "אני רוצה רק אותו", אמר בכר לשוטר והוסיף: "רוצה לדרוס אותו

10 ימים בדיוק אחרי שהותקף כדורגלן העבר איציק זוהר במועדון תל אביב, הערב נחשף תיעוד בלעדי של הנאשם בתקיפה מתפרע בתחנת המשטרה, ואף מתועד כשהוא מאיים על החוקר שעצר אותו.

"תוציא אותי מפה. אני מסטול ועל סמים", מתועד הנאשם קובי בכר, כשהוא מנופף בידו כלפי השוטר שמצלם את מעשיו. "אני נעול על החיים שלך, אתה לא מבין את זה. אני רוצה אותו", הוא שולח איומים לכיוונו של זוהר. "אני לא רוצה אף אחד שתקף אותי, רק אותו".

בנוסף נחשפים צילומים מתוך מועדון ה"לימן בראדרס" בנמל תל אביב, שם החלה הקטטה שהביאה לתקיפה. בצילומים עצמם לא נראה בבירור מי זוהר ומי בכר, אך מוצגת תחילת הקטטה, שהסתיימה בבית החולים ובתחנת המשטרה.

זוהר: "אני לא מכיר את התוקף"

הערב גם נחשפים קטעים מחקירתו של זוהר במשטרה, שם ניסו החוקרים לעמת אותו עם התמונות שנקלטו במצלמת האבטחה. "שתיתי וודקה עם טוניק, אבל לא הייתי שיכור. אני זוכר את כל מה שהיה", אמר זוהר לחוקר.

באשר לתמונות במצלמת האבטחה שתיעדו את תחילת הקטטה, אמר זוהר כי לא תקף את בכר. "היו דחיפות, שלקחתי בהן חלק, אבל לא תקפתי אותו", הוא אומר. "אני בכלל לא מכיר את הבן אדם הזה", הוא מוסיף, ואף מכחיש כי ייתכן שהותקף בחשד שניסה "להתחיל" עם אחת הבלייניות במועדון.

פרקליטו של הנאשם: המציאות עוותה

"הראיון מצביעות שהלקוח שלי הותקף קשות ביותר", אומר עו"ד יוסי זילברברג, פרקליטו של בכר. "העובדה שנגד אף אחד אחר לא הוגש כתב אישום מעידה על תמונה מעוותת ביותר של המציאות", הוא מאשים.

ואכן, למרות שזוהר נחקר, לא מדובר בחקירה באזהרה ונכון לעכשיו לא מתכוונים במשטרה להגיש נגדו כתב אישום. לעומת זאת, נגד בכר הוגשו שני כתבי אישום - אחד על תקיפתו של זוהר והשני על האיומים ברצח כלפי שוטר הסיור שעצר אותו.

לאחר שהותקף, זוהר נטל סכין כהגנה עצמית

מצלמות האבטחה שהוצבו מחוץ למועדון בנמל תל אביב, תיעדו את התגרה האלימה שבה נדקר כדורגלן העבר איציק זוהר. עדיין לא ברור מה הוביל לאירוע, אך מבחינתו של זוהר מדובר באירוע שני בתוך שנתיים שבו הוא מוצא את עצמו מול סכין שלופה. התיעוד ממצלמות האבטחה נחשף ביום שלאחר התקיפה.

עדי ראייה סיפרו לחוקרים על ויכוח שהתחיל בתוך המועדון ונגרר לקטטה בחוץ. בסרטון נראים השחקן זוהר והחשוד בדקירה יעקב בכר. מספר אנשים ניסו להפריד בין השניים, אבל אז על פי החשד, לקח בכר בקבוק זכוכית, שבר אותו על מנת לדקור את זוהר, והתנפל עליו.

שחקן העבר מתקשה להסביר מדוע הותקף. "אני מכיר אותו ככה בפנים, מי שאומר לך שלום אתה עונה לו שלום. לא מדובר בחבר קרוב או משהו כזה", אמר לפני כשבוע זוהר בשיחה עם חדשות 2.

הקטטה התרחשה מחוץ למועדון ה"לימן ברדרס" במתחם הבילויים בנמל תל אביב. זוהר נחתך בידו ונחבל בראשו. לאחר שהותקף במועדון, הוא נמלט למסעדת "אגאדיר" הסמוכה, שם לקח סכין כדי להתגונן מהתוקף.

למקום הגיעו כוחות משטרה גדולים וזוהר פונה במצב קל לבית החולים איכילוב בתל אביב. זמן קצר לאחר מכן, אך המשטרה עיכבה לחקירה שלושה חשודים במעורבות במעשה.

זוהר שוחרר מבית החולים וסירב להגיש תלונה במשטרה. הפעם האחרונה שבה הותקף כדורגלן העבר הייתה לפני כשנה וחצי בשדרות רוטשילד בתל אביב, אז ניפץ אדם זכוכית על ראשו. גם אז סירב זוהר להגיש תלונה במשטרה ולשתף פעולה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק