אישום: המורה לריקוד "סימן" נערות ואנס אותן

כתב אישום שהוגש נגד אורי אזריאל, מורה לריקוד מהשפלה, חושף כיצד ניצל את תפקידו כדי לאנוס ולבצע מעשים מגונים ב-5 תלמידותיו הקטינות. אזריאל סימן את הנערות שמצאו חן בעיניו, החמיא להן - ואז ביצע בהן את זממו. לחלק מהן הציע לבצע עמו חזרות למה שכינה "מחול האהבה"

פרקליטות מחוז מרכז הגישה בצהריים לבית המשפט המחוזי בפתח תקווה כתב אישום נגד המורה לריקוד אורי אזריאל בגין ביצוע שורת עבירות מין בחמש תלמידותיו הקטינות, בהן אונס וביצוע מעשים מגונים.

כתב האישום שהוגש נגד המורה בן ה-45, תושב השפלה, חושף את שיטת הפעולה בה נקט על מנת להפיל את הנערות ברשתו. אזריאל, כך אומרים בפרקליטות, נהג "לסמן" את הקטינות שמצאו חן בעיניו במסגרת קבוצות הריקוד אותן הדריך, החמיא להן וכך ייצר עמן יחסי קרבה.

"הנאשם נתן לקטינות אלה יחס מועדף בקבוצה, רכש את אמונן, והקפיד למצב עצמו כדמות בעלת סמכות כלפיהן וכאדם שניתן וצריך לבטוח בו", לשון כתב האישום, "הוא ניצל את מעמדו ואת מרותו בתור מורה ומדריך כדי לבצע בקטינות עבירות מין שונות וחמורות".

במהלך השיעורים, הציע אזריאל הציע לתלמידות לרקוד ריקוד, אותו כינה "מחול האהבה" וניצל את החזרות לשם ביצוע מעשים מגונים בבנות.

"את מושלמת, נסיכה"

באחד המקרים פנה המורה לאחת הנערות, שהייתה אז בת 14 וחצי ובחר בה לבצע סולו של "מחול האהבה" עם בן גילה במסגרת הופעות הלהקה לפני חג החנוכה. "בחרתי בך לאור יכולותייך", אמר לה כשהוא מחמיא לה על יופייה ומציין בפניה: "את מושלמת".

לאחר שבישר לתלמידה על החדשות, ביקש אזריאל לקיים עמה חזרות, בהן שילב באמירות רבות בעלות אופי מיני. הוא אמר לה שיש לה "גוף סקסי ברמות", שהיא אינה יודעת מה היא עושה לו כשהיא רוקדת, שחבל שאינה גדולה יותר, שהיא יפה, מושלמת ונסיכה. כמו כן הורה לה לשמור את דבריו בסוד.

מספר שבועות לאחר מכן, נפגש עם הקטינה שוב. במסגרת החזרה הוא ביקש ממנה לשבת חעל ברכיה בפישוק, נצמד אליה, חיבק אותה והתחכך בה. המתלוננת ביקשה שיפסיק, אך הוא סירב ונאנח. כאשר ניסתה לעזוב אחז בה בחוזקה. רק לאחר שמדריכים נוספים דפקו על הדלת - חדל ממעשיו.

אזריאל מואשם בשלושה מקרי אינוס בנסיבות מחמירות, מעשה מגונה בנסיבות אינוס, ארבע עבירות של מעשה מגונה תוך ניצול יחסי מרות או חינוך, בשלושה מעשים מגונים במרמה והטרדה מינית. 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק