צפו באברג'ילים מוסגרים לארה"ב

שניים מהעבריינים המסוכנים ביותר בישראל, מאיר ויצחק אברג'יל, הוסגרו היום לארה"ב. האחים יועמדו לדין באשמת רצח וסחר בסמים. קודם לטיסה ביקשה אשתו של מאיר לפגשו, אבל נדחתה. צפו בהליך ההסגרה

אחד ממבצעי ההסגרה המסובכים ביותר בתולדות משטרת ישראל הסתיים היום, והערב אנו מפרסמים קטע וידאו ראשון בו נראים האחים יצחק ומאיר אברג'יל, כאשר הם מועלים למטוס של שירות בתי הסוהר האמריקניים, כשהם אזוקים בידיהם וברגליהם.

השניים הוסגרו היום לארה"ב ביחד עם עוד שלושה נאשמים, ששון בראשי, משה מלול וישראל אוזיפה, כאשר לאורך כל ההליך הם היו אזוקים ולוו על ידי כוחות משטרה גדולים. האברג'ילים, מהעבריינים הבכירים והמסוכנים ביותר בישראל, אמורים לעמוד למשפט באשמת רצח וסחר בסמים.

עוד לפני שעלו אל המטוס, הגישה אשתו של מאיר אברג'יל, רינת, בקשה למשטרה שתאפשר לה לבקרו לפני שהוא מוסגר. "נפלתי על אזניים ערלות, והפקיד הודיע שהביקור מבוטל והם וטסו מבלי שאראה אותו", סיפרה.

במשטרה ובשרות בתי הסוהר ליוו את הנאשמים משני בתי הכלא, איילון ברמלה ורימונים בשרון, לנמל התעופה בן גוריון שהוכרז כולו שטח סטרילי. הם הועלו על מטוס ובו מארשלים אמריקניים שנחת בארץ, עליו ימריאו ללוס אנג'לס ללא מלווים נוספים וכנראה גם ללא עיתונאים. המשפט נגדם יתקיים בקליפורניה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק