ניתוח להרמת חזה הסתיים בכריתת שד

אישה בת 40 תובעת 2.5 מיליון שקלים מהרופא שניתח אותה לאחר שנאלצה לעבור כריתת שד בעקבות סיבוך בניתוח פלסטי, כך מדווח "ידיעות אחרונות". התובעת ביקשה ניתוח להרמת החזה אך בעיה באספקת הדם הובילה בסופו של דבר לכריתת השד הימני. הרופא בתגובה: "הסברתי לה כי בניתוח מתקן יש סיכון"

נאלצה לעבור כריתת שד. ארכיון (חדשות 2)

ניתוח שהסתבך הסתיים בתביעה של מיליונים: אישה בת 40 הגישה ביום ראשון תביעת ענק בסך יותר משני מיליון וחצי שקלים נגד כירורג פלסטי. הסיבה: ניתוח להרמת החזה שעברה הסתיים בכריתת שד, כך מפרסם הבוקר יורם ירקוני ב"ידיעות אחרונות".

התובעת, בעלת תואר במהלך עסקים, הגיעה לרופא העומד בראש קליניקה פרטית וביקשה לעבור ניתוח פלסטי להרמת שדיים. אך לרוע מזלה, בשל סיבוך בהליך שעברה זמן קצר לאחר מכן נפגע שדה הימני, ולאחר שלוש שנים של ניתוחים נאלצו לכרות אותו.

בנוסף טוענת התובעת כי המנתח הסיר מגופה נקודת חן ללא אישורה, ולא שלח אותה לבדיקה פתולוגית. לדבריה, היא נותרה עם נכות לאחר הניתוח שהסתבך והיא דורשת פיצוי כספי.

בתגובה לטענותיה הסביר המנתח: "הסברתי לה כי בניתוח מתקן יש סיכון. היא אמרה שהיא נחושה לעבור את הניתוח, שאחריו התגלתה בעיה באספקת הדם. לאחר שבועיים התקשרו אלי מבית החולים שיבא וסייעתי להם כנדרש". עוד הוסיף כי "זאת לא היתה נקודת חן אלא קפל עור, והיא חתמה על הסכמה מראש".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק