טל מור בבית המשפט: "בסוף כולם ידעו את האמת"

בביהמ"ש המחוזי בפתח תקווה נפתח הבוקר שלב ההוכחות במשפטו של טל מור, הנאשם בדריסתו למוות של שניאור חשין ז"ל. מור אמר בפתח הדיון: "מאמין שבית המשפט יעשה צדק". ידידתו של מור העידה כי לפני התאונה עישן מור מריחואנה וצרך כמות גדולה של אלכוהול: "הוא הזמין חצי ליטר בירה וצ'ייסר של ערק, ואחר כך שתה עוד בירה"

"אני מאמין ביכולתו של בית המשפט לעשות צדק, אני מאמין שבסוף כולכם תדעו את האמת" - כך אמר היום טל מור, הנהג המואשם כי דרס למוות והפקיר את רוכב האופניים שניאור חשין, בפתיחת שלב ההוכחות במשפטו.

"אני נרגש מאוד ולא קל לי", אמר מור. "אני מצטער על מה שקרה, אבל היום יוצג כל המידע בפני השופטים, ולא כפי שהוצג בתקשורת".

במהלך הדיון היום בבית המשפט המחוזי בפתח תקווה, העידה גם רעות - ידידתו של מור שעבדה בפאב ה"אילקה" בת"א ובילתה עמו באותו ערב, שעות ספורות לפני התאונה שגבתה את חייו של חשין ז"ל. בעדותה תיארה רעות את מה שכבר תועד במצלמות האבטחה, וסיפרה על מה שאירע באותו ערב שקדם לתאונה הקטלנית.

"בדרך ברגל עישנו ג'וינט שטל הביא אחר כך נכנסנו ל'אילקה' וישבנו על הבר", סיפרה רעות מעל דוכן העדים. "היה מפוצץ כי זה היה בזמן המונדיאל, הוא הזמין חצי ליטר בירה ושתינו צ'ייסר של ערק ואחר כך שתה עוד חצי ליטר בירה".

המשפט נדחה עד כה 3 פעמים

"אחר כך הוא שתה עוד בירה וצ'ייסר בבר אחר. משם נסענו לדיזנגוף לסקס בוטיק וגם שם שתינו", ציינה רעות בעדותה. ידידתו של מור לא ידעה לספר על מה שצרך בהמשך הערב, שהסתיים בתאונה."אינני יודעת מה הוא שתה כשלא הייתי איתו", אמרה.

בשבוע שעבר אישר בית המשפט העליון את שחרורו של טל למעצר בית, לאחר שהפרקליטים בעניינו לא הגיעו לדיונים עקב שביתת הפרקליטים. משפטו של מור אמור היה להיפתח ב-29 בנובמבר, אך עד כה נדחה שלוש פעמים בגלל שביתת הפרקליטים.

מחר בשידור חי: יום הדין של הנשיא לשעבר קצב

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק