השוטרים לא איתרו את זירת הרצח - הנרצחת התבוססה בדמה

בית המשפט הרשיע היום את הרצל מסיכה ברצח בכוונת תחילה של אישה שהיתה בדירתו. בבית המשפט תואר כיצד מסיכה הכה אותה ופצע אותה בכל חלקי גופה שהיא זועקת שיפסיק. השוטרים שקיבלו דיווח על צרחות הגיעו למקום אך לא מצאו את הדירה - ושבו על עקבותיהם

הכה אותה עד שמתה. אילוסטרציה (חדשות 2)

בית המשפט המחוזי בבאר שבע הרשיע היום את הרצל מסיכה ברצח בכוונת תחילה של ליזה סמו ז"ל. בהכרעת הדין מתואר כיצד הכה מסיכה את ליזה במשך שעות ארוכות והותיר אותה להתבוסס בדמה בדירתו באשקלון. בנוסף עולה כי התקבלו קריאות רבות במשטרה של שכנים ששמעו אותה זועקת, אך השוטרים לא הצליחו לאתר את הדירה בה הוחזקה וחזרו על עקבותיהם.

כתב האישום מתאר את הנסיבות שהובילו לרצח המזעזע שהתרחש בחודש מאי 2008. מסיכה שהכיר היכרות מוקדמת את המנוחה אירח אותה בדירתו בשעת צהריים ומסיבה שלא ברורה החל לחבוט בה בכל חלקי גופה.

על פי כתב האישום, מסיכה הכה את ליזה גם בראשה, באמצעות חפץ גלילי ובאגרופיו. בני משפחתו של מסיכה הגרים סמוך אליו שמעו את צעקותיה של האישה, אך לא הצליחו להיכנס לדירה ולסייע לה. במוקד 100 של המשטרה התקבלו מספר קריאות של עוברים ושבים ואף של בני משפחת הרוצח שדיווחו כי הם שומעים צעקות של אישה, אשר לדבריהם נשמעת כאילו הולכים להרוג אותה.

הרוצח: היא נפלה במקלחת

למרות ניסיונה של ליזה להימלט היא התמוטטה בחדר האמבטיה לאחר שהוכתה ודיממה מראשה. מסיכה התקשר רק בשעה 1:22 בלילה, להזעיק עזרה, לאחר שמתה זמן רב לפני כן. בעדותו טען מסיכה כי המנוחה נפצעה ודיממה למוות לאחר שהחליקה בזמן שיצאה מהמקלחת, וכי הוא כלל לא היה בבית.

הרכב של שלושה שופטים הטיל ספק בעדותו וקבע כי הוא זה שעמד מאחורי הרצח. עוד צויין בכתב האישום כי כוח המשטרה שהוזעק למקום לא הצליח לאתר את הדירה בה אירע הרצח ופשוט חזר על עקבותיו. עוד צוין כי המשטרה הקימה ועדת חקירה בעניין והגישה את מסקנותיה אשר לא הוגשו לבית המשפט.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק