האופנוע נגנב מהתחנה, המשטרה תשלם

לפני שנה נעצר אודי קוסטיקה מפתח תקווה לחקירה בחשד לגניבת אופנועו. הוא הצליח להוכיח כי האופנוע שייך לו, אך בינתיים נגנב האופנוע מהחניון המשטרתי - מתחת לאפם של השוטרים. היום זכה קוסטיקה בפיצוי נדיב במיוחד מהמשטרה בעקבות התקרית. "אני מקווה שלא נגנבה גם ניידת באותו יום", אומר עורך דינו אלון וולקוביצקי

לפני כמעט שנה החל אודי קוסטיקה, צעיר תושב פתח תקווה, את מאבקו בחלמאות המשטרתית. חוקרי המשטרה בעיר דפקו ערב אחד על דלת ביתו, והודיעו לו כי הוא דרוש לחקירה, לאחר שלטענתם גנב את האופנוע שברשותו. גם לאחר שקוסטיקה הגיע לתחנת המשטרה והציג מסמכים לפיהם האופנוע שייך לו - האופנוע נשאר ברשות המשטרה שהחזיקה אותו בחניון המשטרתי.

במשך חודשים ארוכים ניסה קוסטיקה לשנות את רוע הגזירה ולהחזיר לרשותו את אופנועו, אך באחת הפעמים שהגיע לתחנת המשטרה הודיעו לו השוטרים: "האופנוע נגנב מהחניון, אתה גנבת אותו ויש לנו צילומים". קוסטיקה פנה לעורך הדין אלון וולקוביצקי, שהצליח במסגרת הליכים משפטיים שנקט לגרום למשטרה לפצות את מרשו על גניבתו של האופנוע בסכום של 18,000 שקלים.

"הלקוח שלי הואשם בשני מקרי גניבה. אחד של האופנוע שלו, ואחד מהחניון המשטרתי", סיפר עו"ד וולקוביצקי שהוסיף כי התלונה של המשטרה נגדו עדיין לא בוטלה.

עורך הדין לא שכח בסיום דבריו "לעקוץ" את ההתנהלות המשטרתית בפרשה. "אני מקווה שרק האופנוע נגנב באותו יום, ושהגנבים לא לקחו עימם עציר מסוכן, ניידת משטרה או מחשב עם חומר מסווג", סיכם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק