אישום: נרצח לאחר שהאקסית ראתה אותו עם חברה חדשה

כשניסים אסידו הבחין בחברתו לשעבר במועדון ה"טרויה" בנתיבות בתחילת החודש, הוא לא ידע שזה יהיה הלילה האחרון בחייו. החברה לשעבר, שראתה את אסידו עם חברתו החדשה, הזעיקה את קרוב משפחתה יעד חלילי, שמואשם כי דקר את אסידו למוות לאחר שרדף אחריו במשך שעות

זירת רצח. ארכיון (חדשות 2)

נרצח בגלל נשיקה: לבית המשפט המחוזי בבאר שבע הוגש היום כתב אישום חמור נגד יעד חלילי, שנאשם ברצח ניסים אסידו בעיר נתיבות בתחילת החודש. מכתב האישום עולה כי חלילי רצח את אסידו בדקירות - לאחר שקרובת משפחתו התלוננה בפניו שראתה את אסידו מתנשק עם חברתו במועדון.

קרובת המשפחה, לבנת, הייתה בקשר רומנטי עם אסידו, הנרצח. בליל הרצח בתחילת החודש, כפי שמתואר בכתב האישום, יצאה למועדון ה"טרויה" בנתיבות - שם ראתה את אסידו עם חברה חדשה.

כשהבחינה לבנת במתרחש, פנתה לחלילי וסיפרה לו שראתה את חברה לשעבר מתנשק עם חברתו החדשה. לפי כתב האישום, אסידו והחברה החדשה עזבו בינתיים את המקום, בגלל סערת הרגשות בה הייתה נתונה לבנת.

"הנאשם אמר ללבנת ולחברתה שידאג להחזירן לבתיהן, אולם קודם לכן יטפל במנוח", נכתב בכתב האישום. מיד לאחר מכן, כמתואר, עלה חלילי על רכבו עם שני חברים והחל במצוד של ממש אחרי אסידו, תוך כדי שהוא מטלפן אליו ומאיים עליו שירצח אותו.

בשלב מסוים באותו לילה הצטייד חלילי בסכין. כשנודע לו על מיקומם של אסידו וחברתו, יצא לשם מיד. ושם, בצומת היציאה מנתיבות, דקר חלילי את אסידו "ארבע דקירות עמוקות, מהן שתיים בבית החזה ושתיים בבטן, והכול בכוונה לגרום למותו של המנוח", כך בכתב האישום.

חלילי מואשם ברצח ובשני סעיפים של החזקת סכין. פרקליטות מחוז דרום ביקשה היום מבית המשפט להאריך את מעצרו עד תום ההליכים המשפטיים נגדו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק