הבוקר: טל מור ישוחרר ממעצר?

"הכריזו על הקלות, אבל בפועל אין שום הקלה וזה שאין הקלות - זה עובד לטובתנו", כך אומרת היום עו"ד תמי אולמן, פרקליטתו של טל מור, הנאשם בדריסתו למוות של רוכב האופניים שניאור חשין, שיבקש הבוקר פעם נוספת להשתחרר ממעצרו בגלל שביתת הפרקליטים. בפעם שעברה ביקשה השופטת להמתין להתפתחות במגעים לסיום השביתה

טל מור, הנהג המואשם כי דרס למוות והפקיר את רוכב האופניים שניאור חשין, ידרוש היום באמצעות פרקליטתו פעם נוספת להשתחרר ממעצרו, זאת בשל שביתת הפרקליטים המתמשכת.

"אני מקווה שיאשרו את הבקשה", אמרה הערב עו"ד תמי אולמן, פרקליטתו של מור, בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט. הדיון בעניינו של מור ייערך בבית המשפט המחוזי בפתח תקווה בשעה 9:00 בבוקר.

"בפעם שעברה הבקשה שלנו נדחתה בגלל שהשופטת רצתה לראות מה יהיה עם המשך שביתת הפרקליטים", אמרה עו"ד אולמן, אך הוסיפה כי מאז השביתה נמשכה עוד זמן רב ועדיין לא ניתן לראות את סיומה הקרב.

"לא ראיתי שום הקלה בשביתה", טענה עו"ד אולמן כאשר נשאלה אם ההקלות בשביתת הפרקליטים מקטינות את סיכויי הבקשה להתקבל. "הכריזו על הקלות, אבל בפועל אין שום הקלה וזה שאין הקלות - זה עובד לטובתנו", הוסיפה.

המשפט נדחה עד כה 3 פעמים

הסעיף שבגללו מבקשת עו"ד תמי אולמן לשחרר את מור, טענה שהושמעה גם בדיון הקודם בבקשתו של מור שנדחה, נקרא "עיון חוזר" -זאת בשל חלוף הזמן ממעצרו ועד המשפט, שטרם נפתח.

המשפט אמור היה להיפתח ב-29 בנובמבר, אך עד כה נדחה שלוש פעמים. בכל פעם נציגי הפרקליטות לא הגיעו בגלל השביתה. למרות זאת, בדיון הקודם בבקשה החליט בית המשפט המחוזי בפתח תקווה לדחות את ההחלטה בשבועיים.

"אנחנו לא תופסים טרמפ על שביתת הפרקליטים", הבהירה עו"ד אולמן בראיון לערוץ החדשות בדיון הקודם בעניינו של מור. "אם משפט לא מתחיל או מתחיל ונתקע אפשר להגיש בקשה לשחרר את העצור. טל מור יושב שלושה חודשים ועוד לא התחיל המשפט. קשה לי לקבל את זה".

"אנחנו מדברים על עשרות עדים שצריכים להופיע, זה משפט ארוך ביותר. אין עכשיו מגעים בין האוצר לפרקליטות - אז בוודאי זה ייקח עוד הרבה זמן", הוסיפה אז בראיון.

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק