בגד בחברתו וישלם לה 300 אלף שקל

פסיקת בוררות יוצאת דופן שהתקבלה לאחרונה תגרום לכם לחשוב פעמיים לפני בגידה. גבר שחי במשך שנים עם בת זוגו נדרש לשלם לה 300 אלף שקלים לאחר שנתפס בוגד בה מספר פעמים. ההחלטה התקבלה לאחר שהגבר התחייב בכתב שלא יבגוד בה לעולם, ואם יעשה זאת ייאלץ לפצותה

הגבר בגד - וייאלץ לשלם. אילוסטרציה (רויטרס)

בגידה לא משתלמת: גבר שבגד בבת זוגו נאלץ לשלם לה בתום הליך בוררות פיצויים בגובה של לא פחות מ-300 אלף שקלים. ההחלטה התקבלה לאחר שהגבר חתם על מסמך רשמי, בו הבטיח לא לבגוד בחברתו, אולם הוא הפר את הבטחתו ובגד בזוגתו שוב.

בני הזוג שחיו יחדיו במשך שנים והיו ידועים בציבור חוו משבר ראשון לאחר שהגבר נתפס בוגד בזוגתו עם אישה צעירה. בניסיון לפייס את זוגתו, התחייב הגבר ואף חתם על פיסת נייר שלא יבגוד בה יותר לעולם. את הידיעה מביא עיתון "הארץ".

כעבור שנה התברר לאישה כי בן-זוגה בוגד בה שוב, ואף כי מדובר באותה צעירה. כדי להשיב לעצמה את הכבוד, היא פנתה להליך בוררות שם דרשה מבן זוגה פיצויים בגובה 300 אלף שקל, כפי שלדבריה התחייב בכתב.

לאחר מספר דיונים בנושא וטענות כי ההסכם בוטל בעבר וכי אחת העותקים שלו נקרע, קבע השופט כי ההסכם עליו חתם הגבר תקף וכי הוא מחויב לשלם לזוגתו את מלוא הסכום.

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק