כתב אישום נגד פרנסואה אבוטבול: אמר לסוהר "אתה תכיר ותרגיש אותי"

כתב אישום הוגש הבוקר לבית המשפט נגד פרנסואה אבוטבול, בגין איומים והעלבת עובד ציבור. מכתב האישום עולה כי אבוטבול פנה לאחד הסוהרים שסירב להסיר ממנו את האזיקים ואיים עליו: "אתה ג'וק קוקסינל. מהר מאוד תכיר אותי, אני מבטיח לך. אתה תכיר ותרגיש". לסוהר אחר אמר: "אני אזיין אותך". אבוטבול מכחיש

אבוטבול. ארכיון (חדשות 2)

כתב אישום הוגש הבוקר בבית המשפט השלום בראשון לציון נגד פרנסואה אבוטבול, בנו של פליקס אבוטבול, בגין איומים והעלבת עובד ציבור שביצע לכאורה בשני סוהרים - בבית כלא השרון ובבית הכלא איילון, במהלך חודש מרס השנה.

מכתב האישום עולה כי אבוטבול איים על אחד הסוהרים במשרדה של עובדת סוציאלית בכלא השרון. הוא פנה לסוהר וביקש שיסיר את כבלי ידיו, וכשזה טען כי הדבר מנוגד לנהלים - זעם אבוטבול ויצא מהחדר.

מכחיש האישומים המיוחסים לו

כשהיה בדרכו לתאו, על פי כתב האישום, פנה אבוטבול לסוהר נוסף וביקר להסיר מעליו את האזיקים - וכשהובהר לו בשנית כי הדבר אסור, תקף ואיים על הסוהר: "מי אתה בכלל? אתה ג'וק קוקסינל. אתה עדיין לא מכיר אותי. מהר מאוד תכיר אותי, אני מבטיח לך. אתה תכיר ותרגיש. פתחת איתי חשבון ומהר מאוד תבין על מה אני מדבר".

במקרה אחר שמופיע בכתב האישום, נטען כי איים אבוטבול על סוהר בבית הכלא איילון, ואמר: "אני אזיין אותך". עורכת דינו של אבוטבול, קרן נהרי, אמרה היום לחדשות 2 באינטרנט בתגובה לכתב האישום: "מרשי מכחיש את האישומים נגדו".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק