בית המשפט: קובי פרץ לא יקבל את מיליון השקלים שנלקחו בחקירה

הזמר קובי פרץ לא יקבל בחזרה, לפחות בשלב זה, את מיליון השקלים שהוחרמו ממנו ע"י רשות המסים במסגרת החקירה המתנהלת נגדו בחשד להעלמות מס - כך קבע היום בית המשפט העליון. השופט דחה את עתירתו של פרץ ואמר: הכסף נלקח במסגרת החקירה

מיליון השקלים לא יוחזרו: בית המשפט העליון דחה היום את בקשתו של הזמר קובי פרץ לקבל בחזרה את מיליון השקלים שנלקחו מכספת השייכת לו ולאמו במסגרת החקירה המתנהלת נגדו בחשד להעלמות מס.

"במסגרת החיפוש נמצאו סכומי כסף גדולים במזומן, אשר נתפסו על בסיס החשד כי המבקש העלים הכנסות החייבות במס", כתב השופט ג'ובראן בהחלטתו. לאחר שנדחה הערעור על ההחלטה לקחת מפרץ את הכסף במסגרת החקירה בבית המשפט המחוזי, טען שופט העליון כי אין הוא רואה טעם לדון פעם נוספת בבקשה.

"הבקשה אינה מעוררת כל שאלה משפטית-עקרונית המצדיקה קיום ערעור שני בפרשה", כתב השופט ג'ובראן. "איני מוצא לנכון להתערב במסקנתו של בית המשפט המחוזי".

הערעור בבית המשפט המחוזי נדחה בחודש מאי השנה. אז טען פרץ כי הכספת שייכת על שמו ועל שמה של אמו, שריתה.

עו"ד חיים לוי המייצג את פרץ מסר לחדשות 2 באינטרנט בתגובה: "מדובר בהחלטת בית המשפט העליון שלא לאפשר לקובי ערעור בגלגול שלישי. בכל הנוגע לאי חוקיות תפיסת הכספים שנערכה אצלו במסגרת חקירת רשות המסים. מדובר בטענות טרומיות שנטענו במהלך החקירה של קובי. החקירה נמשכת גם בימים אלו. יצוין כי גם בית המשפט המחוזי וגם בית המשפט העליון קיבלו את הערתו של קובי לפיה לא ניתן לתפוס כספים על פי חוק מע"מ. אנו נביא בחשבון את החלטות בתי המשפט בהמשך ההליך הדיוני ככל שיתקיים".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק