תקיפה אלימה במיוחד תועדה במצלמות - החשוד שוחרר

לפני כשנה פרצו שני רעולי פנים לחנות צילום באשקלון. הם תקפו את בעל העסק באלות, פצעו אותו קשה, כשכל ההתרחשות נקלטת במצלמות האבטחה. אלא שהיום ביטל בית המשפט את כתב האישום שהוגש נגד החשוד המרכזי, אחרי שבפרקליטות הבינו שיתקשו להשיג הרשעה

צלם החתונות יורם רווח ישב עם לקוחות במשרדו שבאשקלון כשלפתע פרצו למקום שני רעולי פנים. מסיבה שאינה ברורה החלו השניים להכות אותו בעוצמה לעיני מצלמות האבטחה. היום אחד מהחשודים במעשה יוצא לחופשי.

שני רעולי הפנים התפרצו למשרדו של רווח לפני כשנה, כשהם חמושים באלות ובמוטות ברזל. לעיני הלקוחות המבועתים הם התנפלו על הצלם חסר האונים והחלו להכות אותו בפניו בחוזקה, זאת ללא כל הסבר או סיבה ברורה לעין.

מעוצמת המכות אחת האלות נשברת. רווח ההמום נפצע קשה, מדמם על השולחן ואז צונח לרצפה. כמה ימים אחרי האירוע נעצר גל קרמר ונחקר בגין חבלה בכוונה מחמירה, עבירה שהעונש המרבי עליה עד 20 שנות מאסר.

החשוד שוחרר לביתו

קרמר הכחיש שהוא מעורב באירוע: "אני אזרח מן המניין, אין לי עבר פלילי, זה נפל עליי כרעם ביום בהיר". אבל רווח טען כי זיהה את פניו בעת התקיפה וסיפר לחוקרים שהרקע לסכסוך היה צילומי החתונה של קרמר ובת זוגו.

בפרקליטות השתכנעו מהסברו של רווח ומיהרו להגיש נגדו כתב אישום, אולם ספקות בנוגע לזיהויו של החשוד במעשה גרמו להם היום הפרקליטות לבטל את כתב האישום נגד קרמר, ולשחרר אותו לביתו.

כעת, שנה לאחר המקרה, רווח מתמודד לבד עם התוצאות של התמונות הקשות האלו - העסק שלו נסגר, גם הפצעים הנפשיים עדיין לא הגלידו. למרות שבפרקליטות החליטו שהסיכוי להרשעה נמוך, הוא עדיין משוכנע - מי שעומד מאחורי התקיפה הקשה יצא היום לחופשי.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק