העבריין מיכאל מור תובע את המדינה

מיכאל מור נעצר בשנה האחרונה 3 פעמים ובכל הפעמים האלה שוחרר ללא כתב אישום. הערב אנו מפרסמים לראשונה כי למור נמאס מכל מעצרי השווא, לטענתו, והוא מתכוון לתבוע את המדינה בסכום של לא פחות מ-100,000 שקלים. בימים עולה עובד עו"ד מטעמו על ניסוח התביעה שצפויה להיות מוגשת לביהמ"ש בקרוב

העבריין הופך לתובע: מיכאל מור החליט לתבוע את משטרת ישראל בטענה של ריבוי מעצרי שווא והטרדות, כך לדבריו, מצד חוקרי המשטרה, כך פרסמנו הערב לראשונה במהדורה המרכזית. מהפרסום עולה כי עו"ד אזרחי מטעמו של מור כבר החל לעבוד על ניסוח התביעה, בגובה של למעלה מ-100,000 שקלים.

לטענת מור, בשנה שחלפה מאז שוחרר מהכלא הוא נעצר כבר שלוש פעמים בשלושה מקומות שונים, כשבכל פעם הוא שוחרר לבסוף על ידי בית המשפט. מור אף מציין כי בכל הפעמים לא הוגש נגדו בסופו של דבר כתב אישום.

הפעם האחרונה שבה נעצר מור הייתה בשבוע שעבר בכפר ורדים. הוא נעצר בחשד להדחת קטינה לשימוש באלכוהול, כשלבסוף התברר שבין השניים לא היה שום קשר, אלא שהצעירה היא למעשה חברתו של חייל צה"ל שבילה במקום. מור אף נחשד בהחזקת כרטיס אשראי גנוב, אך בסופו של דבר התברר שאותו כרטיס כלל לא היה גנוב.

עורכי הדין שמייצגים את מור במישור הפלילי הם עו"ד דורון נוי ועו"ד יהלי שפרלינג. עם זאת, אלו הם לא עורכי הדין שייצגו אותו כעת בתביעה נגד המדינה. יש להזכיר גם כי עוד כשלושה שבועות יורשה מור לחזור לנהריה, לאחר שתסתיים התקופה בת השנה שבה אסור היה לעבריין לבקר בעיר, זאת עקב החלטת בית המשפט.

 רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק