מחיר רצח בישראל: 10,000 שקלים

סולומון שמחייב, צעיר בן 25, נאשם כי לפני כחודשיים ניסה לחסל צעיר אחר עמו היה מסוכסך. מכתב האישום עולה כי תמורת ניסיון החיסול הוא קיבל 10,000 שקלים. שמחייב נאשם גם בשיבוש הליכי חקירה ובהדחת עדים

פרקליטות מחוז תל אביב הגישה לבית המשפט המחוזי בעיר כתב אישום נגד סולומון שמחייב, תושב חולון, בגין ניסיון רצח מחוץ למועדון "קולוסאום" בת"א לפני כחודשיים. כתב האישום מייחס לנאשם ביצוע עבירות נוספות של נשיאת נשק, שיבוש מהלכי משפט וכן הדחה בחקירה.

על פי עובדות כתב האישום, הגיע הנאשם בשעות הלילה המאוחרת סמוך למועדון, התקרב אל המתלונן וירה לו כדור אחד בראש. מיד לאחר מכן נמלט ממקום הירי אל החניון ונמלט מהמקום. "מספר ימים לאחר מכן, קיבל הנאשם 10,000 ₪ מאדם אחר, וזאת בתמורה לניסיון הרצח של המתלונן", לשון כתב האישום.

הסיבה לירי - סכסוך כנופיות בחולון

אתמול נחשפה כי הסיבה לניסיון הרצח שבוצע בכיכר אתרים בתל אביב, במהלכו נורה מטווח קצר צעיר בן 23, בסוף חודש ספטמבר, היא סכסוך פלילי בין חבורות בחולון, שעוסקות בסמים ובהתפרצויות ושבשל אותו סכסוך בוצעו פגיעות הדדיות בין חברי הכנופיות כבר בעבר.

בזירת הפשע נאספו גם חומרי חקירה מצולמים, בהם נראה החשוד מגיע למקום על קטנוע, מכין את הקטנוע לפני הביצוע ובורח מהמקום מיד לאחר ניסיון הרצח. מהמשטרה נמסר כי במהלך החקירה נעצרו מספר מעורבים נוספים, חקירתם נמשכת וצפויים מעצרים נוספים.

הרצח פוענח באמצעות צוותו של פקד יוני חג'ג', ראש צוות בימ"ר ת"א. בכירים במשטרה מוסרים כי ניסיון הרצח ככל הנראה הגיע כפעולת תגמול על דקירה שהקורבן ביצע בחבר הכנופיה הנגדית בכלא, לפני 10 חודשים.

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק