אסי אבוטבול נעצר בחשד שאיים על סוהרים

ראש ארגון הפשע הנתנייתי, המרצה עונש של 13 שנות מאסר, נעצר בעודו בכלא. על פי החשד, אבוטבול איים על סוהרי יחידת נחשון של השב"ס בשעה שליוו אותו לדיון בבית המשפט. מחר הוא יובא להארכת מעצר. ביוני 2008 הורשע אבוטבול בניהול ארגון פשע ונשלח לכלא, אולם גם מאחורי הסורגים הוא לא מפסיק להסתבך

שוב מסתבך: העבריין אסי אבוטבול, מי שלפני יותר משנה הורשע שעמד בראש ארגון פשע ומרצה בימים אלה עונש מאסר של 13 שנה, נעצר שוב בעודו בכלא. הסיבה: הוא חשוד שאיים על סוהרים.

אבוטבול הובא היום לדיון בבית משפט השלום בכפר סבא, אלא שבמהלך הנסיעה הוא התרגז על הסוהרים שליוו אותו, אנשי יחידת "נחשון" של שירות בתי הסוהר, ועל פי החשד איים עליהם. הסוהרים לא היססו, ואבוטבול נעצר במקום. מחר יובא העבריין להארכת מעצרו בבית המשפט. גורמים בשב"ס ופרקליטתו של אבוטבול, עו"ד חיה מלול, אישרו את הפרטים.

מסר למפקד הכלא: "נמחק אותך"

לא מדובר בפעם הראשונה בה מסתבך אבוטבול עם שירות בתי הסוהר. בדצמבר האחרון, הוגש נגדו כתב אישום בגין איומים על מפקד כלא גלבוע. "אתה בעל עין צרה", פתח אבוטבול את המתקפה במכתב ששלח, "אתה שוטר ותמיד תישאר כזה. אני ואחי לא נעזוב אותך ושאלוהים ישלם לך באוכל כמו שאתה מתעלל בנו באוכל".

לאחר מכן המשיך אבוטבול והלין על ההגבלות שהוטלו עליו במהלך חגיגת בת המצווה שנערכה לבתו בין כתלי בית הכלא. "העברת לנו מסר לקנות את כל מה שנמצא בקנטינה למען המסיבה", קבל העבריין והוסיף: "ניצלתי את האישור לקניות כדי להעביר מוצרי מזון לחדר שלי ושל אחי, כי אנחנו לא אוכלים את האוכל של בית הכלא מהעגלה כי האוכל קר".

בסיום המכתב קינח אבוטבול בברכה מקורית. "זה רק חלק ממה שתקבל, התפקיד הבא שלך יהיה לפנות מאחזים של מתנחלים, זה מה שמגיע לך", הדגיש. "אנחנו נמחק אותך, אתה אדם רע, ואת ההמשך אתה יודע".

 רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק