ירושלים: פצעו מורה ויפצו ב-200 אלף שקל

שני תלמידי תיכון ייאלצו לשלם 200 אלף שקלים למורתם, לאחר שהורשעו בפציעתה. הצעירים החליטו להביך את המורה כשגרמו לפח אשפה ליפול עליה כשנכנסה לכיתה. לאחר שנפצעה בעקבות התקרית, המורה השיבה מלחמה וגרפה פיצוי כספי נרחב

שיעור לחיים? ארכיון (חדשות 2)

זה שיעור ששני תלמידי תיכון לעולם לא ישכחו: בית המשפט השלום בירושלים קבע כי שני תלמידים מירושלים שפצעו מורה לאחר שהפילו עליה פח אשפה, יפצו אותה בלא פחות מ-200 אלף שקלים.

בשנת 2004 החליטו הנערים, תלמידי תיכון אורט בית-הערבה בירושלים, לבצע מעשה קונדס למורתם. השניים העמידו פח אשפה מעל דלת הכיתה, והיא נכנסה נפל עליה הפח והביא לפציעתה, כך מדווח העיתון "מעריב".

בעקבות המקרה המביך החליטה המורה לא לוותר ולהגיש תביעה נגד השניים. "לאחר האירוע התקיפה ועד היום סובלת התובעת מכאבים באף, כאבי ראש וקושי נשימה חמור", נכתב בכתב התביעה. בנוסף צוין כי המורה נאלצה לעבור ניתוח בעקבות המקרה ואף פוטרה ממקום עבודה.

"הוא היה קטן שזה קרה"

לאחר שהחשודים במעשה החליטו שלא להגיע לבית המשפט למרות התביעה שהוגשה נגדם, פסק לבסוף בית המשפט כי על כל אחד מהם לשלם פיצוי של 100 אלף שקלים למורה הפגועה.

לאחר הפסיקה הגיבה אמו של אחד הצעירים להחלטה ואמרה "הוא היה ילד קטן שזה קרה", והוסיפה: "הילד שלי לא התחיל את החיים שלו וכבר הוא צריך לשלם 100 אלף שקל? זה מאוד קשה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק