הנהגת המסוממת מהקריות הורשעה בהריגה

יסמין אבו קמר, בת 23, הורשעה היום בבית המשפט המחוזי בחיפה בהריגה ובנהיגה בשכרות, זאת לאחר שבחודש מאי האחרון דרסה למוות שתי נשים שעברו במעבר חצייה כשהיא תחת השפעת הרואין וקוקאין. עורך דינה לשופט: "מדובר בבחורה צעירה, נמצאת בשלבים מתקדמים של הריונה"

יסמין אבו קמר, שדרסה למוות שתי הולכות רגל בחודש מאי השנה בקריות, הורשעה היום בבית המשפט המחוזי בחיפה בהריגה, נהיגה בשכרות (סמים), נהיגה בפסילה, סטייה מנתיב נסיעה, חובת פוליסה ושימוש בסם. תמונותיה של אבו קמר, בת 23, כשהיא בוכה לאחר התאונה, זכורות לרוב מי שנוהג לצפות במשדרי החדשות.

בדיון היום בעניינה הודתה אבו קמר בסעיפי האישום, כפי שהופיעו בכתב האישום המתוקן שהוגש לבית המשפט. בכתב האישום המתוקן, לעומת המקורי, צוין כי "איננו יכולים למעשה להביא ראיות למועד שבו היא נטלה את הקוקאין וכיצד זה השפיע עליה, אם בכלל. אציין גם כי על מנת להרשיע בנהיגה בשכרות, דין בהוכחת המצאות הסם בגופה ללא קשר להשפעה ו/או למינון. כמו כן, ירדו נסיבות מחמירות מסוימות", אמרה עו"ד רונית גרניק-סופר, נציגת הפרקליטות.

לאחר שהצהירה אבו קמר עצמה כי "כל האמור בכתב האישום המתוקן נכון. אני בטוחה בזה", הרשיע אותה השופט אילן שיף באישומים. עורך דינה יוסי טורס אמר כי הוא "מבקש שיוכן תסקיר אודות הנאשמת. קיימות נסיבות מיוחדות, מדובר בבחורה צעירה, נמצאת בשלבים מתקדמים של הריונה וראוי ששירות המבחן יתייחס לכל ההיבטים המורכבים בטרם בית המשפט יגזור את דינה. מדובר בנסיבות חיים קשות".

אבו קמר דרסה בחודש מאי האחרון אולגה גרסימוב (54) ואת אלה ניסנוב (61) ז"ל למוות, שעה שחצו את הכביש במעבר חצייה בשכונת קריית שמואל בקריית ים.

בתחילה חשדו השוטרים כי ברכב נהג אדם נוסף, שנמלט מזירת האירוע, אולם בהמשך התברר כי אבו-קמר, שלא הפסיקה למרר בבכי לאחר התאונה, היא שנהגה ברכב. להערכת בוחני התנועה של המשטרה, אבו-קמר נהגה במהירות מופרזת ועברה באור אדום. יתרה מזאת, בהמשך התברר כי היא אף נוהגת בפסילת רישיון, ובדמה נמצאו שרידי סם מסוג הרואין, קוקאין וכן תחליף סם מסוג מתדון.

רוצים לקבל את כל החדשות החמות? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק