מאזין לתכנית בגל"צ הטריד את בכירי הצבא

ז'אנר התכניות האהוב ביותר על מאזיני הרדיו הוא זה שמאפשר להם לעלות לשידור ולשוחח כמעט על כל מה שהם חפצים. מאזין של התכנית "שישי חם" בגל"צ כעס כשעורכי התכנית סירבו לאפשר לו לעלות לשידור והחליט לעשות מעשה. במשך תקופה ארוכה הוא התקשר כמעט לכל בכיר בצה"ל ודרש ממנו לכפות על התחנה לאפשר לו לדבר פעם בחודש

כך ייעשה לאדם שמטריד בכירים בצה"ל: בית משפט השלום בתל אביב בשבוע שעבר על תושב המרכז ליצור קשר עם כל גורם המשתייך לצבא במשך החודשיים הקרובים, וזאת לאחר שבמהלך התקופה האחרונה ביצע שורה ארוכה של שיחות סרק למפקדות צבאיות שונות - רק בגלל שבתחנת הרדיו הצבאית גלי צה"ל סירבו לאפשר לו לעלות לשידור בתכנית "שישי חם".

מהחלטת בית המשפט עולה כי במהלך החודשים האחרונים התקשר החשוד לבכירים בצה"ל, ללשכות של ראש אגף כוח האדם, למשרדי גלי צה"ל וקצין החינוך הראשי ועוד. עוד עולה מההחלטה, כפי שטען עורך דינו של החשוד, כי יש לו עבר בתחום של הטרדות טלפוניות.

"חשוב לי לעלות לשידור כי אני יודע שאני מצחיק את כולם והמאזינים אוהבים אותי", אמר האיש, מנשה יוזיפוביץ'. "נורא כיף לי ואני חושב שכל המדינה באמת אוהבת אותי", הוא הוסיף. לטענת יוזיפוביץ', פניותיו לגורמים הצבאיים השונים נערכו מתוך ניסיון להתלונן על החלטת גל"צ, שלטענתו מפלה אותו.

"דיברתי עם לשכת הרמטכ"ל במשך כל יום לאחרונה, אחרי ששלחתי להם מכתב לפני חודשיים, ולכן הם מאשימים אותי בהטרדות", אמר יוזיפוביץ'. "בסך הכל אני רוצה שהגורמים שאחראיים על גל"צ ידברו איתם ושיאפשרו לי לעלות לשידור לפחות פעם בחודש", סיכם יוזיפוביץ'.

"משחק כדורגל כל יום שישי בבית ספר פיק"א"

בהמשך צפויה להתקבל החלטה אם להגיש כתב אישום כנגד יוזיפוביץ'. בינתיים, לפחות בחודשיים הקרובים, צפויים החיילים בלשכת בכירי הצבא להתעסק עם קצת פחות טלפונים מבעבר.

מנשה יוזיפוביץ' מוכר כמטרידן תכניות רדיו עוד משנות ה-80', אז נהג להטריד את מגישי התכניות ברשת ג', במיוחד אצל שוש עטרי ז"ל, נועם גילאור ודידי הררי. ברגע שעלה לשידור היה אומר ברצף וללא הפסקה "שלום מדבר מנשה יוזפוביץ' מבני ברק, משחק כדורגל כל יום שישי בבית ספר פיק"א בפתח תקוה". בעבר אמר גם כי הוא מעוניין להתחתן עם שולמית אלוני וגם להיות ראש ממשלה.

בגלי צה"ל אגב, בחרו שלא להגיב לידיעה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק