תוקף האב בקסדה הופך מחשוד לנאשם

כתב אישום הוגש הבוקר לבית המשפט המחוזי בת"א נגד ישי סגן,שנחשד בתקיפת אלי איפרגן בקסדה. סגן מואשם בחבלה של ממש ובחבלה בנסיבות מחמירות, ולא בעבירת הריגה או ניסיון רצח למרות שאיפרגן נמצא במצב של מוות מוחי. בני משפחתו של איפרגן קראו לעבר הנאשם: "רוצח"

יממה לאחר שנקבע כי אלי איפרגן שהותקף בקסדה לאחר בילוי במועדון בתל אביב מת מוות מוחי, עובר היום ישי סגן מ"חשוד" בתקיפתו ל"נאשם". כתב האישום שהוגש נגדו בבית המשפט המחוזי בתל אביב כולל עבירות חבלה של ממש ובחבלה בנסיבות מחמירות. למרות ההידרדרות החמורה במצבו של איפרגן, לא עודכנו סעיפי האישום ל"הריגה".

בתום הדיון בבית המשפט הבוקר התפתח עימות בין משפחתו של איפרגן לבין משפחתו של הנאשם בתקיפתו. בני משפחתו של סגן קראו לעברו כי הם אוהבים אותו, אולם אחיו של איפרגן קטע את דבריהם וזעק לעבר הנאשם "רוצח". בהמשך התעמתה אחותו של איפרגן, גלי תירם, עם אמו של סגן וצעקה עליה: "גידלת בן רוצח". האם לא נשארה חייבת וצעקה בחזרה: "הלוואי עלייך בן כזה".

כתב האישום מפרט את שאירע באותו לילה, בתחילת החודש: "החל להתפתח ויכוח מילולי בין  יחצ"ן המועדון, ובחורה נוספת שעמדה לצידו, לבין אלי איפרגן, שי אמיתי ושתי בחורות נוספות, אשר עמדו בסמיכות למקום".

"במהלך הוויכוח והתלהטות הרוחות בין הבחורות החלה תגרת ידיים בין הנוכחים שהגיעה לכדי זריקת כוס ובו משקה אלכוהולי ע"י היחצ"ן לכיוונו של איפרגן ועקב כך סטירה ע"י המתלונן לפניו של היחצ"ן". אותו יחצ"ן חזר לאחר מכן לכיוון המועדון ושם פגש בישי סגן, ש"ראה ושמע את זעקותיו של היחצ"ן והחליט ללכת עימו לכיוון מקום התגרה".

לפי כתב האישום, "במקום התגרה הוריד הנאשם את הקסדה מראשו והנחית מכה חזקה על ראשו של המתלונן באמצעות הקסדה. בעקבות המכה נפל המתלונן על הרצפה ודימם אנושות מראשו".

סגן לפי האישום לא הסתפק בכך, אלא הכה עם קסדתו גם את שי אמיתי שפנה לעברו ואמר: "בוא הנה, מה עשית?".

אתמול: הידרדרות חמורה במצבו של איפרגן

במשך שבוע וחצי קיוותה ענבל איפרגן, אשתו של האב שהותקף בקסדה מחוץ למועדון בתל אביב, לנס. היא התפללה שבעלה ינצח בקרב על החיים, אבל אתמול אחר הצהריים היא קיבלה מהרופאים את העדכון שכל כך לא רצתה לשמוע: אלי שרוי במוות מוחי וסיכוייו לשרוד אפסיים. "אני יושבת ליד החלון ובוכה. כל מכונית שמגיעה אני מדמיינת שזה הוא", אמרה ענבל בצער. "הוא היה אבא שאוהב את הילדים, בעל מסור שאוהב את המשפחה"

הטרגדיה של משפחת איפרגן החלה במועדון ה"טוק טוק" במתחם יד חרוצים בתל אביב במהלך בילוי של איפרגן עם חבר. כשהמועדון נסגר הוא יצא לכיוון החנייה, שם נקלע לקטטה בין שתי צעירות, שאת אחת מהן הכיר. איפרגן ניסה להפריד, אז על פי החשד נתקל ביחצ"ן של המועדון. על פי החשד, בין השניים התפתח ויכוח, בסופו עזב איפרגן את המקום.

מצלמות האבטחה שהגיעו לידי חדשות 2 מתעדות את יחצ"ן המועדון מנהל שיחה עם ישי סגן, מי שחשוד בתקיפה. היחצ"ן עוזב את המקום ולאחר מכן קולטת המצלמה את החשוד בתקיפה נע לכיוונו של איפרגן שנמצא בפינה המרוחקת של התמונה. במקביל דואג מישהו להזיז את האופנוע לצד הכביש.

איפרגן מאושפז כעת בבית החולים "איכילוב" בתל אביב במצב של מוות מוחי. מצבו של בן ה-36, אב לשלושה ילדים, הידרדר ומוגדר אנוש. בני המשפחה מתייעצים עם רבנים, בכדי להחליט אם לנתק את אביהם ממכשירי ההנשמה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק